Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességi vérzés mikorra fog...

Terhességi vérzés mikorra fog enyhülni?

Figyelt kérdés
Tegnap óta korházban vagyok vérzés miatt,azt mondták addig míg el nem múlik bent kell maradjak. A vérzés már ilyen vöröses feketés alvadt és darabos de nem nagyok. Duphastont magne B6-ot szedek. Milyenek az esélyeim?
2017. aug. 12. 20:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi okozza a verzest? Hematoma? Ha igen, akkor hol van es mekkora?

Az orvost kerdezd inkabb, bar sok esetben meg ok sem tudnak biztosat mondani, az ido adja meg a valaszt.

Nekem pl volt olyan terhessegem, azol hematoma miatt verezem, par napig tartott, majd megszunt es rendben volt a terhessegem utana vegig.

De volt olyan terhessegem is, ahol szinten hematoma lett verzesbol, megszunt a verzes, az embrio akkor meg rendben volt, de egy hettel kesobb megis elhalt es elveteltem. Nekem pl a progeszteronpotlas semmit sem segitett, mert nem azzal volt gond egyik terhessegemnel es vetelesemnel sem (sajnos tobb volt).

De nagyon sokan szulnek egeszseges gyereket ugy is, hogy terhesseg alatt vereztek.

Drukkolok neked, de ezt igy nem lehet megmondani, nem irtad, hogy mi a konkret gond, de ha irtad volna, akkor is csak tippelni lehet.

2017. aug. 12. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló!

A doki nem talált haematomát annyit mondott bent kellene maradjak,mert fenyegtő vetélés áll a háttérben... Egyenlőre még nem múlt el a folyás:( alvadt vér távozik a hüvelyemből

2017. aug. 12. 20:51
 3/7 anonim ***** válasza:

Az embrio mekkora? Stimmel a merete a terhessegi korral? Szivmukodes van?

Az, hogy fenyegeto vetelesnek nevezik normalis, tulajdonkeppen minden mehbol eredo verzest fenyegeto veteleskent kezelnek koraterhesseg alatt.

Nyilvan az orvos azert nem nyilatkozott, mert nem latja a verzes okat, de siman lehet a sotetebb verzes egy mar felszivodo hematoma is, ami uh-n nem latszik, mert kicsi, vagy epp nem vettek eszre. De sajnos az is benne van a pakliban, hogy a mehnyalka kezd el levalni, azert darabos (mint amikor a mensi elkezdodik).

Lehet, hogy teljesen artalmatlan es 2-3 napont belul megszunik az egesz.

Sajnos nem lehet megmondani, ahogy korabban is irtam, mert rengeteg variacio van. Most csak annyit tehetsz, hogy pihensz es probald meg lekotni valamivel magad, mert tenyleg csak varakozni lehet a jelenlegi helyzetben.

Minden jot!

2017. aug. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen a babával minden stimmel,azt mondta a doki! Azis lehet,hogy elpattanhatott egy ér,vagy azis amit ön mond! 11 hetesen úgy tudom még nincs méhlepény,az nemtud levállni majd csak most fog kialakulni... Remélem minden rendben lesz,már két napja fekszek,szedem a duphastont magneB6-ot! Nagyon reménykedem! Köszönöm!
2017. aug. 13. 06:39
 5/7 anonim ***** válasza:
Drukkolok, írj majd hogy vagy!
2017. aug. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Tegnap előtt voltam genetikai uh-n ahol rendben van minden a babával,viszont efy 48x42mm-es hematomát talált a doki.

Tegnap haza engedtek, remélem hamar felszívódik!

2017. aug. 16. 10:27
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó vagyok! Akkor biztosan az okozta a vérzést! Barátnőmnek is volt, szigorú fekvésre ítélték 6 hétre, de azóta már 2 éves a kisfia:).
2017. aug. 16. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!