Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit csináltok baba mellett és...

Mit csináltok baba mellett és vele?

Figyelt kérdés
2017. aug. 13. 16:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Én, ha a férjem nappal dolgozik, kitakarítom a konyhát és a két szobát, mosok, főzök, felseprem az udvart, kutyázok. Esténként locsolunk, filmet nézünk, beszélgetünk, alszunk. Ha éjszakás, akkor délelőtt sétálunk - apa, anya, baba, kutya - és összeütök valami gyors ebédet. Délutánig pihi, majd elmegy a férjem, és gyorsba kitakarítom a fürdōt, mikor alszik a csöpp. Este locsolok utána kiülök a kőre 10-11-ig kutyázni, olvasni, zenét hallgatni. Amikor pihenōs, pihenünk. Bogrâcsozunk, grillezünk, tárcsázunk. Holnap lecsót csinálunk tárcsán. :P

A babával mit csinálok? Hmm változó. Minden nap van torna, masszír, mondóka, ének. Zenét hallgatunk, táncolunk rá, klasszikus zenére pihenünk a szōnyegen, baba-mama torna, sok séta, simik, puszik, ölelêsek. Nagyizások, dédizések. Pl jövő hónapban 4x is megyünk. Sokat fogunk. Csináljuk az Anya, taníts engem c könyv feladatait. Sok programunk van, sok inger éri. Olvasok neki, bohóckodok előtte, történetet adok elō neki, sokszor ölelem, verselek...

Szeretem :)

2017. aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!