Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhességi vérzés miatt...

Terhességi vérzés miatt kórházban vagyok, szerintetek mikor engednek ki?

Figyelt kérdés
Péntek reggel óta bent vagyok,a vérzés csillapodott már átváltott sötet barna folyásra de nem sok jön. Ma visznek ultrahangra,ha rendben lesz minden kiengednek. Szerintetek nincs baj a babával? A doki azt mondta pénteken,hogy a baba életben van, akkor most sincs baja ha már nem vér jön. Valaki valamilyen tapasztalat?
2017. aug. 14. 09:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Meglett a vérzés oka? Találtak hematomát pl.?
2017. aug. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Tesómnak volt ilyen két éve karácsony előtt egy nappal, elkezdett vérezni, megijedtek és gyorsan mentek is a kórházba. Ott kapott valami injekciót és pár óráig megfigyelgették, majd miután már nem vérzett, még aznap haza engedték. A babával ezután minden rendben volt, időre, egészségesen született meg.

Ha nincs már vérzés és az UH is rendben, biztos nem tartanak bent tovább.

2017. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Első válaszoló nem találtak hematomát semmi konkrétumot nem mondott az orvos,csak hogy fenyegető vetélést jelent és feküdni feküdni feküdni. Duphastont magneB 6-ot szedek.
2017. aug. 14. 09:45
 4/9 anonim ***** válasza:
Én nyolc hetesen kerültem be, mert volt pici vérzésem. Nálunk a protokoll, hogy 3 panaszmentes nap után engedik haza a kismamát. A nővérek, orvosok biztos adnak felvilágosítást, ha eddig nem tették.
2017. aug. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Második válaszoló nekem ez a negyedik nap,hogy bent vagyok. Ma kiderül uh-n hogy rendben van-e a babával minden.
2017. aug. 14. 09:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Ezt itt senki nem fogja neked tudni megmondani, csak az orvosok!!

Ha minden rendben, nyilván kiengednek.

2017. aug. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
en is vereztem 8-9 hetesen nem lehetett tudni mitol, azota minden rendben van , nem verzek mar, engem akkor engedtek ki mikor elallt a verzes ... utrogestant szedtem en
2017. aug. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
hany hetes vagy? azt nem irtad le
2017. aug. 14. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tegnap volt genetikai ultrahang ahol rendben találtak mindent a babával,viszont 48x42 mm-es hematomát talált az orvos. Azt mondta ne aggodjak, annak ki kell ürülnie! Ma haza engedtek,szigorú fekvés mert veszélyeztetett terhes vagyok. Remélem már nem lesz baj! :) 12hkm
2017. aug. 15. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!