Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tapasztalt anyukak! Hogyan...

Tapasztalt anyukak! Hogyan osztjatok be a penzt?

Figyelt kérdés
Minden praktikat szivesen varok.
2017. aug. 16. 20:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon figyelem az akciókat, kuponokat. Hó elején lekötöm a számlámon, amit meg akarok spórolni és a többivel gazdálkodok. Ami feleslegessé válik, azt eladom, sokmindent veszek használtan.
2017. aug. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez így kevés információ. Mennyi a bevétel, kiadás vagy ha ezt nem akarod megosztani érthető okból akkor legalább azt tudjuk, miből kell gazdálkodni. Hol éltek milyen lehetőség van vásárlásra, tárolásra?
2017. aug. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyedulallo szulo vagyok. Akciok akciok, kupon, pontgyujtes, este menni elelmiszerboltba mikor akcio van, ha van pl kenyer ilyenkor a melyhutoben jol elall, piacon zoldseg gyumolcs.

Ahogy az elso is irta, sok mindent eladok.

2017. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kuponok. dm-ben rengeteget lehet spórolni ha letöltöd az alkalmazásukat. ami akciós abból többet veszek, elég pár hónapra. most pl nivea baby termékek voltak -50%, én azt használom, a fürdetőt és a krémet. 4-4 db-t vettem mindből, most fél évig megint nem kell vennem, és féláron volt.
2017. aug. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi pl rengeteget spórolunk a saját zöldség és gyümölcs termesztésével, befőzéssel, fagyasztással. De hiába javaslom ezt egy társasházi lakónak.
2017. aug. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem a közeli boltban vásárolok, hanem Aldiban vagy hipermarketben. Most hogy több fele megy el a pénz, már a saját termelés cikkeket is veszem, az olcsóbb.


Hónap elején félre teszem a kötelező kiadásokat. Bérlet, rezsi, lakbér, internet-tv, törlesztő részlet. Ezen felül elrakom a családi pótlékot megtakarítási számlára és ami marad, azt kell jól beosztani.

Első körben kiszámolom, hogy a maradékból napi mennyit tudok költeni. Tehát ha marad 50.000 mondjuk, akkor elosztom azt 30-al vagy annyival amennyi nap még van a hónapból. Ez jó mankó hogy tudd mennyi a limited. Ha egyik nap megszaladsz, akkor újra számolod.

2017. aug. 17. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Termelés helyett termék 

Azt elfelejtettem, hogy nincs 1 éves a fiam, neki szigorúan zöldségestől vásárolok ennivalót. Amíg egy üveges kaja 300,- addig két napi vegyes főzelék megvan kevesebből.. Két szem krumpli pár 10 forint, egy cukkini se több 100,-

2017. aug. 17. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!