Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babalátogatóba jók volnának...

Babalátogatóba jók volnának ezek ajándéknak?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam babalátogatóban, de most egy barátnőm miatt esedékessé vált, a kislányának kellene tehát ajándék.

Arra gondoltam, hogy vennék neki egy ilyen kis együttest:

[link]

És egy ilyen babát: [link]

Mellé pedig sütnék egy sütit + gyümölcslé + egy üveg bor a párjának.

Szerintetek ez így jó, elég volna? Tetszenek a választott dolgok? Én nem igazán értek a babákhoz.



2017. aug. 21. 18:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
38%

Én személy szerint csak a sütinek örültem volna.

2 részest szinte sosem adtam a babára, a felsőt folyton húzogatni kellett lefené, az a fejére meg egyenesen hülyeség

2017. aug. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
69%
Nem. Kétrészes újszülöttnek halál és a baba is idősebbnek való. Apró díszítés van rajta, amit lecsócsálva baj lehet.
2017. aug. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
60%

En ruhát nem vennek. A kaja jöhet. :) azért azt nézd meg ha a bnod szoptat, hogy mit ehet meg egy no aki szoptat, mert nem mindent.


[link]


Ezt kaptam en a bnomtol nemrég, en meg könyvet vittem egy másiknek a legutóbb meg egy rágókát a fiának mert fogzik eppen. Ezeknek a hasznalati dolgoknak nagyobb értelme van sztem de finoman kérdezd meg mi van mar neki es mi nincs. Ugy nem lőhetsz melle.

2017. aug. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy a kérdésre válaszoltál, Első, amit köszönök és pozitívra értékelek, mégis kicsit hálátlanra-gorombára sikeredett. A barátnőm az a típus, aki mindennek képes örülni, úgyhogy nem tartok nála efféle leminősítéstől, de persze akkor már, ha viszek valamit, szeretném, ha hasznos/használható is volna, úgyhogy nézek tipegőket is. Köszi a tippet.

Szerintem a baba biztosan marad, kezd egyre jobban tetszeni.

2017. aug. 21. 18:29
 5/19 anonim ***** válasza:
60%
Menj be egy bababoltba, ott tudnak segíteni neked, hogy mi való egy kisbabának.
2017. aug. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
60%

A kapucni és a fejdísz felesleges, de kétrészes nyugodtan mehet. Alá úgyis bodyt ad az anyuka. Én az első naptól adok a lányaimra 2 részes ruhát (2,5 éves és 4 hónapos), soha semmi gond nincs belőle. Rugdalózót csak pizsamának használok.


A baba pedig gyönyörű. Szép dísze lehet a szobának és később játszhat is vele a kislány. Csörgőt kap 100-at, 101-re semmi szükség.

2017. aug. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
73%
a kétrészes ruhával tényleg nincs baj, kényelmes a dereka és úgyis body van alatta, de kapucni veszélyes - könnyen belegabalyodik, meg nem kényelmes, inkább anélkülit válassz. A baba aranyos.
2017. aug. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
58%
Én a pelenkának nagyon örültem, amikor azt kaptunk, az sosem elég
2017. aug. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
A baba nagyon tetszik, a kétrészesből pedig vehetnél kicsivel nagyobb méretet, nem azt, amit éppen most hord. Mi rengeteg aktuális méretű ruhát kaptunk, egyet sem hordott a babám, mert volt neki elég abból a méretből. Süti, gyümölcslé, bor is jó ötlet. Valaki írta a pelenkát, az is nagyon hasznos, de érdemes rákérdezni, melyik márka vált be nekik
2017. aug. 21. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
67%
nekem a ruha is tetszik, nem értem, miért ne adhatná picikére is. Megy alá egy body, és kész. Kislányomnak rengeteg volt. Nekem örömet okoztál volna ezekkel :)
2017. aug. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!