Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Babalátogatóba jók volnának...

Babalátogatóba jók volnának ezek ajándéknak?

Figyelt kérdés

Még sosem voltam babalátogatóban, de most egy barátnőm miatt esedékessé vált, a kislányának kellene tehát ajándék.

Arra gondoltam, hogy vennék neki egy ilyen kis együttest:

[link]

És egy ilyen babát: [link]

Mellé pedig sütnék egy sütit + gyümölcslé + egy üveg bor a párjának.

Szerintetek ez így jó, elég volna? Tetszenek a választott dolgok? Én nem igazán értek a babákhoz.



2017. aug. 21. 18:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem jó ajándékok.

Én is adtam lányomra 2 részest, bodyval simán hordható és szép együttes. Annyi, hogy nem tudom milyen méretben gondoltad, de lehetne 1 mérettel nagyobb, mint amilyet most hord, aktuális méretből mindenki tele van.

A baba nagyon aranyos, most nyilván csak a szoba dísze lesz, de később nagyon fog tetszeni a kislánynak. Nem kell csörgő meg rágóka, azokkal szintén dugig lehet a lakás.

Külön aranyos tőled, hogy gondolsz mindenkire. Én is örültem, mikor kaptam valamilyen sütit meg gyümölcslevet.

2017. aug. 22. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
57%
Nincs a rucival semmi baj. Aminek én nagyon örültem az egy kis babapléd volt a kislányom nevével. Könnyű,de jó meleg és puha. Ha nagyon nem akarsz mellé nyúlni vegyél egy utalványt valamelyik bababoltba,kis sapit,bodyt,zoknit,rugit,ezek mindig jól jönnek. 3# egy szoptatós anya bármit ehet-ihat,ami emberi fogyasztásra alkalmas (kávét,néha alkoholt is) a lényeg,hogy figyelni kell a babát,ha valami bántaná a pocakját nyilván nem fogyasztjuk tovább. De ez a "kerüljük a K betűs zöldséget,citrusokat,epret,gyümölcslevet" már nem igazán állja meg a helyét,eléggé elavult nézet.(bocs az OFF-ért)
2017. aug. 22. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
76%

Nekem ezek nagyon tetszenek, én nagyon örülnék nekik😊

Én is azt tanácsolom, hogy ruhából ne a legkisebb méretet vedd, hanem mondjuk akár 68-ast. De nagyon kis csini, én simán ráadtam ilyeneket😊 A baba is nagyon cuki, kislányom is kapott babát újszülött korában, akkor csak nézegette, most pedig már játszik vele.

Nagyon jó ötlet, hogy mindenkire gondolsz, én is nagyon örültem, ha valaki nekem is hozott gyümölcsöt vagy üdítőt.

2017. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
84%
Nekem tetszenek. Gyumolcslenek, sütinek is örülnek. Az, hogy apukára gondolva felmerült a bor is nagyon kedves gesztus.
2017. aug. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%

Par nap mulva szuletik a kislanyom, en orulnek nekik :)

A ruha es a baba szep, persze a baba nagyobb koraban lesz jatszotars de akkor is gyonyoru! A ruha kifejezetten csini!


Nem elso gyerekem lesz szoval nem azert irtam hogy tetszenek mert "na majd rajossz hogy nem jok!", mielott valaki betamadna, aki rugdalozo-csorgo parti. A rugdalozo es bebijatek olyan hogy a szulo megveszi hisz kell, ajandekba pont ezert jol esik valami extrat kapni!

2017. aug. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
84%

Nekem a ruha nagyon tetszik, én ráadnám a gyerekre. A baba is tetszik, míg nagyon pici, akár dísznek is szép a szobájába. Én nagyon örülnék mindennek.

Valóban sokszor mondják, hogy pelenkának örülnek a legjobban, de abban semmi személyes nincs, én az általad talált dolgoknak sokkal jobban örülnék, mint 1 csomag pelenkának.

2017. aug. 22. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
76%
Arra még figyelj ha nagyobb méretet veszel,hogy milyen évszak lesz mikor a baba kb.belenő. Mi kaptunk 6-9 hósra való napozót,de nem hinném,hogy a kislányom decemberben hasznát veszi. 😁
2017. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%
Hol nézted ezt a ruhát? Lehet, hogy én is vennék a kislányomnak? 😊
2017. aug. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem aranyosak, a gyümölcs és a bor is jó ötlet.
2017. aug. 23. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!