Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Létezik olyan cumisüveg...

Létezik olyan cumisüveg melegítő, ami folyamatosan megfelelő hőmérsékleten tudja tartani a cumisuveget, amikor kell elég csak beleönteni a port?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 09:54
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Én se értem miért lenne hulyeseg, szerintem nagyon praktikus lenne. Mikor a nagy kanikulak voltak nem melegitettem a vizet, csak odakeszitettem mindent, összeöntöttem, szuper volt, 10 mp alatt kész volt, nem ébredt fel annyira a baba, hogy teljesen behergelje magat a sirasba mig en a tapszerevel pancsolok.
2017. aug. 23. 10:26
 12/15 anonim ***** válasza:
56%

[link]


ilyet vegyetek akkor, ez pont olyan :) ilyen volt nekünk is amíg el nem romlott.

2017. aug. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nekünk egy Philips cumisveg melegítőnk volt (5 éve). Én beletettem a cumisüvegbe a vizet, azt beleállítottam a melegítőbe. Ő melegítette, majd kikapcsolt,aztán visszakapcsolt. AMikor kellett, csak tápszert tettem bele, Különféle hőfokai voltak. ÍGy nem volt túl meleg,de hideg sem. Tartotta a főt, illet, ha hűlt, bekapcsolta. Isten áldása volt.

Én magam nem vettem volna, az tuti, de kölcsön kaptuk.

2017. aug. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én lányom is tápszeres, kevesebb, mint 1 perc alatt készítem el a tápszert, addig bőgni szokott, dehát ez van, viselje el. Én is szeretnék egyébként cumisüveg melegítőt, azért, hogy 40 fokra,melegítse a vizet pontosan, mert ezt a mikron nem tudom beállítani. Én nem merném egyébként a vizet magasabb hőfokon órákig tárolni, mert akkor elszaporodnak benne a bacik, sőt szobahé érsékleten
2017. aug. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, elküldte véletlen. Szóval szobahömérsékleten sem szabadna, a babavizre az van írva, h 1 napig adható, ha behütve tároljuk.
2017. aug. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!