Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mitol foghatja a fejetba babam?

Mitol foghatja a fejetba babam?

Figyelt kérdés

Sziasztok

7 honapos kislanyomnak virusos fertozese volt mar ket napja laztalan de miota ennek vege azota azt vettem eszre hogy a fule felett ketoldalrol fogja a fejet hatulrol elore vegug huzza a kezeit. Ejszaka is felkel es sir pedig sosem szokott este felkelni napkozben is nyugosebb megmutattam a gyerekorvosnak megnezte a fulet mert arra gondoltam de nem latta betegnek. Meg nincs egy foga sem ugyhogy gondoltam hatha az mert vannolyan hogy nem akar enni nem engedi hogy a szaja fele nyuljunk megnezte a foginyet aztmondta meg nem nagyon fogzik.

Nemtudom mitol lehet ez talan valami a fejeben lehet? Az orvos megvizsgalta a szemeit is ilyen lampaval megnezett mindent aztmonda nem gondolja hogy a fejeben valami lenne de ha nem szunik ez meg akkor vigyuk vissza es elkuldi szemeszetre es ideggyogyaszhoz...

Szerintetek mi lehet ez? Nagyon megijedtem

Volt mar valakinek ehez hasonlo? Vagy akinek a fejeben volt valami csinalt ilyet?



2017. aug. 23. 10:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Vakarja? Tépi a fülét?

A fiam szokott ilyet csinálni. Legutóbb pont akkor amikor az alsó két foga helyezkedett és később kijött.


Én azt olvastam, hogy fogzás oka lehet a fül körüli viszketés. Ami miatt téphetik a füleket, vakarhatják a fejüket. De ez csak egy cikk, nem doki mondta.

2017. aug. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen neha vakarja ,a fulet is szokta fogni de inkabb akkor csinalja mikor ideges

Az orvos aztmondta annyira meg nem fogzik ugyhogy nemtudom...

De a fejeben remelem nincs semmmi az orvos most nagyon megijesztett ezzel hogy idegyogyaszhoz kell vinni ha tovabbra is csinalja...

2017. aug. 23. 11:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem mondta a védőnő annak idején,hogy azért piszkálja a fülét a lányom,mert ereszkednek a fogcsírák.
2017. aug. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hat remelem csak azért van

És hogy a fejet is azért fogja

Nagyon megijedtem :(

2017. aug. 23. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!