Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan szülő, akinek...

Van itt olyan szülő, akinek nincs facebookja?

Figyelt kérdés
2017. aug. 23. 17:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Lehet én is törlöm magam. Szabályosan idegesít. Én tettem fel dolgokat (beteg a gyerekem), olyan dolgokat tettem ami nekünk sikerélmény. Barátnő másnap vagy aznap mindig rákontrázott kb ugyanazzal csak ugye sokkal ügyesebbek. Ez zavart. Vagy másik ismim, aki állítólag hú de szegény és nem tud dolgozni meg mindenki szemét körülötte, mást se csinál mint egész nap postol meg nyilvánosan trécselget. Igazán hazsnos tagja a társadalomnak, gyerekei meg majd felnőnek valahogy. Harmadik meg tuti azt adja elő nekik mennyire húdehajjdejajdejó. Komolyan leszív ha felmegyek.

Viszont az adok veszek oldalak tök jók. Pici pénzért sokmindent vettem. Ráadásul beteg gyerekes csopiba is vagyok, ahol sokat segítenek. Úgyhohy őrlődök mit csináljak.

2017. aug. 23. 21:20
 12/15 anonim ***** válasza:
Töröld és tiltsd le azokat az ismerőseidet akik irritálnak...
2017. aug. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Igy van tiltani kell ezeket az embereket és nem fog többé zavarni-idegesíteni :)
2017. aug. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nekem nincsenek ilyen fura-hülye ismerőseim tehát nem érzem át amit mondasz :) De tiltsd le őket és kész.
2017. aug. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Már nincs.35 vagyok
2017. aug. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!