Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is járt ugy, hogy a férje...

Más is járt ugy, hogy a férje féltékeny, hogy a baba még nagyon anyás?

Figyelt kérdés

Szerintetek az normális,hogy a férjem féltékeny,hogy a babánk nagyon anyás?Ha hazajön a munkából neki is örül nagyon,de ő mégis szemrehányást tesz néha,hogy majd apássá teszi...stb

Nekem önzőnek tűnik...csak nem tudom,hogy reálisan látom-e.


2017. aug. 25. 19:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy csak viccel,nem? Én srm mindíg értem a férjem vicceit,pláne,ha fáradt vagyok.
2017. aug. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem viccel,mert mar többször mondta es mondja,hogy nekem is rosszul esne,ha jobban apás lenne...
2017. aug. 25. 20:45
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia. Az én férjem is féltékeny volt rám az első kislányunk születése után. Látni lehetett rajta hogy tényleg rosszul esett neki ha vissza akart jönni az ölembe a baba. A kistestvér eléggé korán jött (11és fél hónapra). Szóval amikor kórházban voltam a kicsivel apa lett a mindene. Így ezzel a probléma meg is oldódott. Most lesz egy éves a kisebbik lányunk és ő mindíg is nagyon apás volt. Látom a férjem szemében a büszkeséget és a csillogást amikor a lányokkal játszik. Szóval vannak ilyen típusú férfiak... 
2017. aug. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszaitokat!Es szerintetek/szerinted ez normális?
2017. aug. 25. 21:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem normàlis, csak baromi idegesítő, hogy hisztizik miatta. :D


A fiam nagyon apás és tényleg nekem sem esik jól, de azért nem hisztizek miatta. Pedig én hordtam ki, szoptattam, ringattam ha beteg...


Viszont ha már 20* mondja el, akkor szólnék a férjemnek, hogy hagyja màr abba a hisztit, mert jelenleg nem különb a gyereknél. Megkérdezném, hogy szerinte tudok-e tenni valamit? Persze nem a válasz. Mondanám hogy később apás lesz és nekem sem biztos jól esni, de ne bosszantson már egy olyan dologgal amirőp nem tehetek és nem is tudok változtatni. :)

2017. aug. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Bele mentem én is nem egyszer ebbe a vitába, de rájöttem, hogy teljesen felesleges... Csak elengedtem a fülem mellett a megjegyzéseit, így legalább nem idegesítettem fel magam.  Tudtam, hogy előbb vagy utóbb nekem lesz igazam... #3-as
2017. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát szerintem azért nem normális,hogy féltékeny legyen rád. Felnőtt férfiként kéne annyi esze legyen,hogy nem piszkál ilyenekért. Mondjuk én olyankor a kezébe nyomnám,hogy akkor legalább játsszon vele,tegye tisztába,stb,eén meg mennék pihenni.

Első voltam.

2017. aug. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!