Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Facebookon saját polgári név...

Facebookon saját polgári név helyett "Pistike anyukája" név?

Figyelt kérdés
Ma futottam bele egy ilyenbe. Nem a hölgy polgári neve van kiírva, hanem "Pistika anyukája" formátum. Nem teljesen értem, hogy erre mi motiválta?
2017. aug. 27. 17:20
 1/8 anonim ***** válasza:
26%

Nem akarta a saját nevét kiírni, mi ebben a furcsa?


Ha egyedi neve van, miért kellene az interneten felvállalnia?

Ugyanakkor meg valamilyen ügyben mégis jelezni akarta, hogy ő Pistike anyukája. Teljesen rendben van, mint, hogy ki írja, hogy Kreislinger Ottokárné Somogyházy-Várady Boglárka

2017. aug. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Írj neki, és kérdezd meg tőle, egyébként mégis mi közöd hozzá?
2017. aug. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
44%
Biztos fontosabbnak tartja, hogy ő Pistike anyukája, mint a saját nevét. Fontos neki az anyasága, büszke a kis Pistikére.
2017. aug. 27. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

3,

vagy egészen egyszerűen csak azért regisztált, mert Pistike anyukájaként elvárták tőle.

Bár a saját nevemen vagyok fent, én is csak azért voltam kénytelen regisztrálni, mert a gyerek pedagógusai ragaszkodnak ahhoz, hogy fb-n osszák meg elsődlegesen az információkat. Ha nem vagyok fent, a gyerek lemarad, kimarad, késve jut el az infó, mikor mit kell vinni, milyen különprogram lesz... stb.

S. mivel megtartottam a lánykori nevem, sokszor érzem, könnyebben beazonosítanának engem is "Pistike anyukájaként".

2017. aug. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
41%
Lehet külön adatlap a gyereknek. Praktikusabb, mint a sajárot elhalmozni gyerekképekkel.
2017. aug. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

valószínűleg valamilyen ovis/iskolai elvárás volt, esetleg valamilyen szülői csoport miatt regisztrált. a saját nevét nem akarta használni (joga van hozzá).


én is csak a gyerekes oldalak, csoportok miatt vagyok fenn, bár én a rendes nevemet használom.

2017. aug. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én is arra gondoltam, mint a 6os, hogy iskolai elvárás volt
2017. aug. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

vagy Pistike volt és az anyja nevében írt, vagy az apja Pistikének, aki az anyja is egyben, mondjuk Terry Black


vagy Pistike haverja volt akit megkért Pistike, hogy játssza el az anyját a neten, vagy a szomszéd Pistike volt aki Pistikéék mellett lakik és Pistike anyja nevében volt az anyja. Szóval érted...


Vagy lehet hogy csak rákérdeztek: "Kicsoda a nyukája?"

és válaszoltak, hogy "Pistike a nyukája."


Nem tudom mi az a nyuka, de lehet létező dolog.


Erre nem gondoltál?!

2017. aug. 28. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!