Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet túlélni, beletörő...

Hogyan lehet túlélni, beletörődni, hogy 1,5 éves gyerekkel elhagyott a párom?

Figyelt kérdés
Ez már több hónapja volt. A volt páromnak már új kapcsolta van és esély sincs a békülésre. A gyereket bármikor láthatja, heti 2-3 órát látja. Nem tudom feldolgozni, hogy szétmentük, főleg a gyerek miatt. Sajnálom, hogy neki nem lesz normális családja. Ha kimegyünk a játszótérre apuka, anyuka együtt játszik a gyerekekkel, nálunk ez már sosem lesz. Iszonyatosan fáj és képtelen vagyok beletörődni. Félek hogy belebetegszem. Egyébként egyikünk sem elvált csládból származik. Apuka szerint ettől nem fog sérülni a gyerek. Aki volt így, mennyi idő után tudott beletörődni a megváltoztathatatlanba?
2017. aug. 29. 10:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Mert akkor még nem volt ótvar tahó....
2017. aug. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Mert nem gondoltam hogy ilyenné válik. Örülj neki, hogy te tökéletes társat találtál.
2017. aug. 29. 15:02
 13/18 anonim ***** válasza:

Mert akkor normalis volt, nem gondolod ?

Egyebkent vigyazz, mert te is jarhatsz am igy ...

2017. aug. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Az első komoly kapcsolatomból nem volt, a házasságomból igen. Mindkettőnek én vetettem véget, az első megcsalt 4 év után, a férjem belecsúszott az alkoholizmusba (semmi jele nem volt, hogy ez lesz), és sehogy nem tudtam rávenni a kezelésre. Végül úgy döntöttem, a gyerekeknek az a kisebbik rossz, ha nélküle nőnek fel. Mindkettő megviselt, nyilván nem így terveztem, de nem lehet egy életet önsajnálatban fetrengve leélni.:-)


5-ös

2017. aug. 30. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%

Aham, biztos normális volt és egyik napról a másikra lett csajozgató, gyerekét-családját hátrahagyó paraszt. Még véletlenül sem az volt, hogy szülni akartál minden áron és kb. az sem érdekelt, hogy kinek.


Folytatni kell egyedül,nem tehettek mást. Majd máskor több eszetek lesz és 6x meggondoljátok, hogy kinek szültök, én az ilyen nőknek csak ezt tudom mondani.

2017. aug. 30. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Gusztustalan vagy, szerencse a kornyezetemben nincs ilyen nember. Kivanom, hogy a ferjed talaljon egy normalis not !
2017. aug. 30. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

NEm foglalkozom az rosszindulatú hozzászólóbal, mert valami nála sem kerek és ezért élvezi, hogy belerughat a másikba. Ha neki nem jó, másnak se legyen.

14: Mennyi idősek voltak akkor a gyerekek? Ők hogyan vészelték át? Mennyire viselte meg őket?

2017. aug. 30. 13:59
 18/18 anonim ***** válasza:
te most mindenkitől megkérdezed hogy vészelte át, meg kifaggatod, ha téged kérdeznek meg nem válaszolsz? Miért kérdezel akkor mert privát üzenetre meg nem kell válaszolni ugye?...na ennyit erről.
2017. aug. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!