Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy kezelnéd a váratlan...

Hogy kezelnéd a váratlan vendégeket? (Részletek lent. )

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy egyik hétköznap délután kettőkor váratlanul beállít hozzátok egy vendég család (pl. testvér, barát családostul). Hogy reagálnál? A JELENLEGI otthon megtalálható dolgaid alapján mivel kínálnád meg őket rögtönözve?

Főleg kisgyerekes anyák válaszát várom, de másokat is szívesen olvasnék. Kort, nemet (ha akad itt esetleg férfi is), gyerekek számát tüntessétek fel, kérlek!



2017. aug. 30. 14:55
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
68%

Volt mar ilyen, nem estem ketsegbe :)

Szorp mindig van, gyerekeknek limonade, felnotteknek kave.

Gyumolcs izlesesen talalva, gyumolcssalata.


Ennyi pont eleg, nem enni jonnek.

De volt, hogy ehes lett a vendeg gyerek, akkor kentem egy szelet kenyeret.

2017. aug. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
74%
Semmivel nem kinálnám meg öket, ha hivatlanul jönnek. Persze ha van otthon valami keksz azt eléjük boritom, de ha nincs, nem hiszem, hogy az én hibám ha étel nélkül maradnak.
2017. aug. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
64%

Ha epp most jonnenek, gyerekeknek van joghurt, van mandarin, eper, alma, banan, korte.

Van rozsos keksz , raknek ra lapka sajtot es egy karika uborkat / paradicsomot.

Limonade.


Felnotteknek kave, viz/ limonade jegkockaval.


Elso vagyok, 35 eves, ket eves a pici.

2017. aug. 30. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
40%
Sehogy. Nem nyitok ajtót.
2017. aug. 30. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
58%
55 % os, toled nem is vartunk mast, mar bocs.
2017. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
75%

Ha most történne, akkor van puffasztott búza vagy mi, tudnék csinálni limonádét citromléből (van menta bokrom is ha az ízlés úgy kívánja), teát, kakaót, felnőtteknek kávét. Illetve van egy frissen főzött borsó főzelék is, ha valaki nagyon éhes lenne.

Mivel én szeretem a társaságot és a közösségi evészetet, így valószínű berendelnék pár pizzát vagy lemennénk az utca elejére a cukrászdába.

1 gyerekünk van, alig 1 éves.

2017. aug. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
74%
Ha nem ebédre hovatalosak, csak beugrottak, akkor kávé/üditő, ami van. Nem csinálok ebből gondot, de a családban senki. Rokonoknál is ezt látom. Senki nem feszeng, mert nincs kisszendvics meg saláta. Távoli rokon meg nem ugrik be anélkül, hogy szólna.
2017. aug. 30. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 babyboom567 ***** válasza:
66%

Kedves Kérdező!

Ha most jönnének akkor keksz,vajas kenyér paradicsom paprika ,körte,szőlő,szilva,kakaós palacsinta,szörp,tea.

40N,majdnem 9 hós baba.

OFF:a mai világban szerintem senkihez nem illik váratlanul menni(mindenkinek van mobilja,legalább annyit illik ,hogy-hello erre járunk,benézhetünk?)

Anyósom itt lakik a másik utcában,nyugdíjas,hozzá sem megyünk váratlanul mindig szólunk.

2017. aug. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
54%
Nálunk ez gyakori jelenség, mivel a testvérek, szülők eleve be sem jelentkeznek csak jönnek. Ezért ami mindig van itthon: kisdobzos üdítő alma és barack ízben (kicsiknek), ásványvíz (szénsavas-férjem issza, mentes-én iszom), kóla. Ez mindig van nálunk. Valamilyen nápolyi, keksz is van a gyerek miatt (is), chips is általában. És van az utcasarkunkon egy kisbolt, ahova már volt hogy átlógott a férjem addig, amíg azt mondta, hogy főz egy kávét :)
2017. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 piroska és a farkas ***** válasza:
57%
Nálam a kicsinek most alvásidő van. Nem örülnék, ha bárki olyan korú jönne, aki ezt veszélyeztetné.Nagyobbikom 3,5 éves ilyenkor nagyon ügyesen, halkan játszik, unokatesó 4,5. Ketten nagyon jókat és virgoncakat játszanak, ami tök jó, csak nem ebben az órában. De egyébként szinte bárki jelenléte kibillentené a nyugijából a 3,5 évesemet, izgatott lenne, ésatöbbi, ami megintcsak jó és aranyos, csak nem a kicsi alvásidejében. Tehát őszintén szólva nem örülnék, ha most bárki beállítana. Ha mégis, akkor van gyümölcslé, süti meg akkor, ha hoz magával :)
2017. aug. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!