Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyucik melyiket választanátok?

Anyucik melyiket választanátok?

Figyelt kérdés

Kislányom kapott mamától egy elektromos hintát, el van benne, zenél, világit, állítani lehet a hinta gyorsaságát, lehetőségem volna eladni ugyanannyitér amennyiért megvette. (Hétvégén vette újonnan, 10 ezerért!)

Láttam egy hirdetést, rezgős zenélő pihenő szék, használtan adják 7.000ft ért az ár az lényegtelen. De nem tudom hogy melyik tetszene jobban a kislányomnak... nektek melyik jött be?? Melyiket választanátok?


2017. szept. 1. 16:28
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Melyiket választanám???-biztos nem adnám el a nagyitól kapott ajándékot, hogy vegyek egy másikat 3000-rel olcsóbban.(tudom írtad az ár lényegtelen, de mindkettőnél kiemelted)
2017. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a hintát, sokkal jobb. A rezgős pihenőszékben csak ül, a hinta hintáztatja. Nekünk pihenőszék volt, de megbántam később, a rezgését utálta, hintát vennék így utólag.
2017. szept. 2. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!