Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az ha apa büfiztet...

Miért van az ha apa büfiztet nem alszik el egyből a baba, nem úgy mint anyánál?

Figyelt kérdés
3.5 hetes babánál történik a fent említett dolog.
2017. szept. 4. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Mert apával büfizni kaland, anyával meg uncsi. :-)
2017. szept. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk azért, mert míg én figyelek arra, hogy minden csendben történjen és lassan legyen megmozgatva a pici amíg az ágyig megyünk, addig apa "hangosabb" lassabb és "kapkodó". Emiatt felélénkül a baba.


Lehet nálatok is ez van?

2017. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na akkor jól sejtettem. Én tényleg unalmas vagyok, mivel alig várom hogy este szopi büfi után aludjon mert hamar letelik a 2-3óra és én nem szoktam hozzá beszélni :) igazad van második! Ez az oka!
2017. szept. 4. 12:59
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez van, ha apa kel éjszaka. Én csendben kelek, nem veszem ki a picit, ő meg felkapcsolja a lámpát, kiveszi, ezzel teljesen "kiveri az álmot" a szeméből. Ő Apa, ővele ritkábban van böfi, evés így új neki :)
2017. szept. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár nálunk már 12 hetes a baba, de éppen fordítva van minden a kezdetektől. Apa kezében még a legnagyobb világosságban is bealszik. Nálam meg... :P
2017. szept. 5. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!