Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen pelenkakukát érdemes...

Milyen pelenkakukát érdemes venni? Konkrét típust tudnátok mondani pl. egy márkán belül?

Figyelt kérdés
Kinek mi vált be? Köszi!
2017. szept. 6. 09:57
 1/10 anonim ***** válasza:
75%

Ragaszkodsz hozzá?

Mi nem vettünk, egy sima fürdőszobai kiskukát állítottunk a pelenkázó mellé és abba dobtuk. Kínaiban 500,-

Később amikor kinőtte a pelenkázót akkor a saját kukánkba dobtuk a pelust.

2017. szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 babyboom567 ***** válasza:
79%

Semmi.

Másfél szobás lakásba lakunk, rögtön kiviszem a konyhai szemetesbe,azt meg naponta 2x kivisszük.(kakis pelust rögtön zacsiba és a szemétledobóba rakunk)

HA viszont nagy házban éltek, és mondjuk a babaszoba az emeleten van, akkor érdemes a pelenkakuka.Tesóméknak az angelcare egy darabig bevált.Már 2000ért tudsz jófogáson venni.

2017. szept. 6. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Egyenlőre egy szobánk van, a babával együtt fogunk aludni meg effektíve mindent együtt, egy légtérben fogunk csinálni, a nagy kuka a lakáson kívül van, nagyrészt egyedül leszek a picivel, ergo nem lesz időm sem lehetőségem folyton leszaladozni a lenti kukához, ezért gondoltam, hogy hasznos lehet. AZ ágyunk mellett fogom pelenkázni meg itt lesz a kuka is, azért nem mindegy tisztaság szempontjából, hogy miben tárolom a pelust.
2017. szept. 6. 10:17
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is gondolkozom rajta még, hogy szükséges-e, de szerintem lehet találni olcsóbban is olyan kukát, ami nagyjából szűri a szagokat. Reggel-este a párod leviszi munkába menet-jövet, így sok ideje nincs beposhadni. A terhesség is lassan olyan, mint az esküvői ipar, csak azért, mert ilyen célra kell, 5x annyi az ára ugyanannak a vacaknak.
2017. szept. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%

Angle care kukánk van. Nem bántam meg h megvettem.

Nagyon jól zárja a szagokat. Imádom. Nem kellett vele folyton leszaladgálnom a 3.ról

Most h már nem pelusos a lányom, a fürdőszobába tettem be. Pont jó. Kis helyet foglal.

A tescoban, auchanban akciósan szuper áron volt hozzá a betét ( zacskó) ha egyszerre vettem 8at.

2017. szept. 6. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Kiprobáltam a külön szemeteses verziót, vettünk egy 10 literes műanyag szemetest az ikeában, amibe passzolt a kis tescos zacsko, naponta cseréltem, de úgy bebüdösödött a kis szemetes, hogy szinte ki se lehet mosni, kellemetlen szag van tőle a szobában, így vettünk mi is külön erre a célra drága tartót, de csak most fogom beüzemelni, szerintem jobb ha veszel te is, vagy esetleg külön zacskóban gyűjtöd és félnaponta cseréled, vagy akár minden alkalommal.
2017. szept. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, elég drágák, viszont szerintem is hasznosak. Ha reggel vagy este leviszi a párom, akkor is egész nap terjengeni fog a szaga meg a bacilusok is jöhetnek ki belőle... ezt csak azért írom, mert a közelben lesz a kiságya is a picinek, fertőzésnek nem tenném ki a picit.Én most akcióban találtam 10 000 Ft-ért 4 dbos utántöltővel ilyen kukát.
2017. szept. 6. 12:24
 8/10 anonim ***** válasza:
Angelcare van, jól zárja a szagokat, bár mi sima szemeteszacskóval használjuk ,teljesen jó úgy is.
2017. szept. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fürdőbrn van zárható szemeteskuka,oda dobjuk a pelusokat,mi is egy szobásban lakunk.
2017. szept. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elsőnél nem vettem, hiba volt. Angelcaret használunk, nem a külön csomagolósat, hanem sima saját usákja megy bele. Remekül zárja a szagokat. Brendonban mindig van valami akció a zsákjára, sokáig elég.
2017. szept. 6. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!