Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Gardony vagy Velence mennyire...

Gardony vagy Velence mennyire elheto pici gyerekkel?

Figyelt kérdés
Van jo ovi? Elelmiszer-bevasarlasi lehetoseg? Ha Fehervaron lenne munka a ferjemnek, mennyire konnyu bejarni?

2017. szept. 6. 13:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Oda érdemes költözni, ahol munka van, hogy az apa is szerves része lehessen a családnak.
2017. szept. 6. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mennyi az a munkaba valo bejarasra szant ido, ami mellett ez szerintetek meg kivitelezheto?
2017. szept. 6. 13:25
 3/13 anonim ***** válasza:
Fehérvárról még Pestre is járnak dolgozni az emberek.Jóa vonat/busz közlekedés.Velence még fél óra sincs zónázóval.De miért nem Fehérvár?
2017. szept. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem szeretnek akkora varosban lakni. Tudom, ott is vannak csendesebb reszek, de akkor is tul nagy, nem szeretem.
2017. szept. 6. 14:00
 5/13 A kérdező kommentje:
Laktunk mar Fehervaron es a Velencei-tonal is, csak akkor meg nem volt gyerek, tanultunk, nem kellett dolgozni jarni, igy nem tudjuk, milyen ilyen szempontbol. Utobbit imadtuk mindketten, Fehervarat nem igazan.
2017. szept. 6. 14:03
 6/13 anonim ***** válasza:
Velencén lakunk két gyerekkel, nagyobb iskolás, kisebbik ovis. Iskola, óvoda tök jó, a férjem Fehérvárra jár dolgozni, óránként jár vonat mindkét irányba. Mondjuk nem árt, ha az embernek van kocsija, főleg télen, de van az utcánkban olyan 3 gyerekes család, akiknek nincs, mégis egész jól elvannak, sokat bicikliznek, gyalogolnak. Spar van Velencén és Gárdonyban is, Aldi, Lidl, Penny, DM Gárdonyban, a Velence korzón Rossmann, stb. De a legeslegjobb itt a nyár, itt a Velencei-tó, egész nyáron strandoltunk, télen ha befagy korizunk, nagyon szeretjük.
2017. szept. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nézd, én azt látom sokszor, hogy anyuka otthon van a gyerekekkel, apán a család eltartásának minden felelőssége, és még utazzon is napi másfél-két órákat pluszban azért, hogy anyu a neki tetsző ingatlanban üljön, apu meg úgysem látja.


Aztán csodálkozunk, hogy a gyerekek nem kötődnek eléggé az apjukhoz, mert az nem a mindennapjaik része, meg hogy a magyar férfiak 45 és 65 között hullanak, mint a legyek ...


Minek terhelni utazgatással is pluszban, ha azt az időt töltheti a családjával, pihenéssel is?


Magam is családos nő vagyok.

2017. szept. 6. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es, szerinted mennyi munkaba jarasra forditott ido az, ami mellett ezt meg lehet tenni?
2017. szept. 6. 18:15
 9/13 anonim ***** válasza:
56%

nem tudom, hogy a 7-es hol él?

Velencéről konkrétan átbicajoztunk nemegyszer Székesfehérvárra, pedig nem vagyok egy élsportoló. A távolság kb. a vicc kategória. Budapesten belül többet kell közlekedni az átlag embernek.

Szereintem tökéletes választás.Nyáron lehet fürdeni, télen korizni, Székesfehérvár akár autóval, akár vonattal egy köpés. Még Bp. sincs messze. Rákóczi Feri most költözött oda, de Bp.-re jár dolgozni, ő imádja. Olvasgass esetleg a facebookján hátha ír erről is.

2017. szept. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Koszi, 9-es, en sem ertem a 7-es kommentjet. Budapesten mar orultem, mikor csak 45-45 percet kellett anno a munkaba utaznom.
2017. szept. 7. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!