Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hány fok van nálatok a lakásba...

Hány fok van nálatok a lakásban és kint? Használtok klímát gyerek mellett? Hogyan hűtitek a lakást?

Figyelt kérdés
2017. aug. 1. 17:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Kint 35, bent kb 25-28.

Keleti a lakás, délután már hűvösebb levegő jön be.

Minden ablak nyitva, erkélyen kiskádban pancsol a fiam. Nincs klíma, semmi más.

2017. aug. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nálunk bent 24 fok van. Van klímánk. Mielőtt gyerekünk lett kb éjjel-nappal ment, de most csak akkor kapcsoljuk be, ha kimegyünk az udvarra, vagy elmegyünk itthonról, vagy a babával bevonulunk a szobájába. Kb 2 naponta megy 1-2 órát. Kellemesen lehűti a lakást ennyi idő alatt is.

9 hónapos a babánk.

2017. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nálunk most kint 34 fok van, bent 28, nemsoká bekapcsolom újra a klímát. Nem megy egész nap, csak akkor használjuk, ha tényleg nagyon meleg van, 29-30 fok bent. Az egyik gyerekszoba keleti, a másik és a háló délnyugati fekvésű, a nappaliból megy be a hideg levegő. Nem nyitok ablakot, csak este, meg persze a konyhában.
2017. aug. 1. 18:31
 4/8 anonim ***** válasza:
58%
Nincs klíma, 34 fok van kint. Éjszaka kinyitom az ablakot, nappal zárva van minden. Óránként fürdetem a gyereket meg én is óránként zuhanyozok hideg vízzel, ha nem a medencében vagyok épp.
2017. aug. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kinn 36, benn 28. Légkondi nincs, éjszaka nyitva vannak az ablakok, reggel becsukok mindent, behúzom a sötétítő függönyöket és nem nyígunk. Nyár van. A 2,5 éves és a 3 hónapos is bírja.
2017. aug. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kint 35 volt, bent 26, klíma nincs, 8. emeleti tégla lakás.

Éjjel nyitott ablaknál alszunk, reggelre 24-ig lemegy, akkor becsukjuk, besötétítünk.

Kibírható.

Amikor 2 éve tartósan 40 fok volt, akkor volt 28 idebent.

2017. aug. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kint nem mertem megnézni, bent 29-30. Nincs klímánk, egy ventilátor megy egész nap bár nem sokat ér. Nappal besötétítek.
2017. aug. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, amikor még nem volt klímánk, akkor fagyasztottam vizet palackokban, azt tettem a ventillátor elé, egész jó volt. Meg naponta többször jéghideg vízzel felmostam az egész házat.
2017. aug. 2. 10:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!