Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukak! Nektek van valami...

Anyukak! Nektek van valami hobbi amit szivesen csinaltok gyerek mellett?

Figyelt kérdés
Nekem a fozes, sutes a hobbim. Nektek?
2017. aug. 1. 07:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kutya, horgolás, kertészkedés, néha rajzolás, festés.
2017. aug. 1. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek se sütni, se főzni, de muszáj. Naponta 1.5-2 óra szabadidőm van, ilyenkor olvasok, netezek, nyelvet tanulok, tornázok, fotóalbumot készítetek. De van, hogy a nap folyamán abban az időben tudok leülni enni vagy kávézni illetve hajat mosni. Ha tehetném akkor rajzolnék, festenék (jó vagyok benne) vagy más kreatív tevékenységet végeznék.
2017. aug. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

En imadom! :))

Reggelire is szivesen sutok pogit, turos batyut, mikor mit..tegnap gyurtam be a kiflinek a tesztajat, most sul. Azt esszuk tea vajjal es teaval :)

Ebedre gyors, fel oras recepteket keresek, sokszor van desszert is. De szeretek hazi nasikat, fagyikat, szorpoket stb csinalni. Nekem ehhez van tehetsegem, sajnos festeshez nem ertek. :(

Kutyam nekem is van, sokat setal velunk, meg tanitgatom :)

2017. aug. 1. 07:35
 4/11 anonim ***** válasza:

Nekem a munkám a hobbym.

A többi hobbyra gyerek mellett nincs lehetőségem (pl zongorázni, nyelvet tanulni, sportként is csak a negyedoras youtube-s videokra tudok csak ugrálni, nincs lehetősegem pl reggelente futni meg ilyesmik, könyvet is olvasnék de könyvvásárlásig sem jutok el pedig gyerektorna/gyerekfejlesztő témákra nagyon nagyon rá vagyok kattanva)

2017. aug. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én olvasok. Télen kötök, alkalmanként varrok.
2017. aug. 1. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Horgolás, csipkekészítés, hímzés, írás. :)
2017. aug. 1. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Sportolni szoktam, de nem gyerek mellett, hanem pont, hogy nélküle. Olvasni szeretek, bár sosem tekintettem rá hobbiként. Régebben karkötőket csomóztam, egész bonyolultakat is, de mióta gyerekem van, sosem álltam neki, egyszerűen mire elkezdeném, hagyhatnám is abba, az estét pedig inkább a férjemmel töltöm. Ugyanígy vagyok a rajzolással és a festéssel.

A főzés nekem is muszáj kategóriás, nem utálom, de ha valaki megfőzne helyettem, nem ellenkeznék. :)

2017. aug. 1. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Iras? Miket irsz?
2017. aug. 1. 09:01
 9/11 anonim ***** válasza:
Analóg (filmes) fotózás :) Elég egyedi.. :D
2017. aug. 1. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#6 vagyok. Főleg novellákat írok, néhány már nyomtatásban és online irodalmi folyóiratokban is megjelent, de van egy félkész kisregényem is. :)
2017. aug. 1. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!