Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nektek is van olyan ismerosoto...

Nektek is van olyan ismerosotok aki mondja, hogy mire lesz idod gyerek mellett es mire nem?

Figyelt kérdés
Pl ha mondod neki, hogy tudsz baba mellett fozni akkor majd, ha kuszik, nem fogsz. Pl, ha atalussza az ejszakat, majd a fogzast meglatjatok!
2017. aug. 13. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy van. De sose figyeltem erre..

Ha ennyire látja a jövőt, mondja el a lottó számokat 😂

2017. aug. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinek van ilyen ismerőse!

Olyat is ismerek, aki gyerek mellett változott át "majd ha..." emberkèvè!

2017. aug. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van.. amikor mondtam hogy nem szeretnénk segítséget a szules után, megoldunk mindent a párommal akkor kaptuk a "majd ha nem alszatok már 3 éjszaka akkor majd jól jön a segítség" és hasonló hozzászólásokat. Honnan veszik hogy az én gyerekem nem fog aludni? :D minden baba más, hiába mondanak mindenfélét az ismerősök
2017. aug. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Okoskodó ismerőse mindenkinek van. Nyilván nem rossz szándékból mondják, csak ugye a kéretlen tanácsokat nem szeretjük. Engem az jobban zavar, ha a szoptatásba, hozzátáplálásba, nevelésbe szólnak bele, mint az ilyen "jósolgatások".
2017. aug. 14. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jaj hat en nagyon imadom sogornomet. Hany kg a gyerek, szamoljuk ki mennyit kell ennie, mert ez tapszer, ettol felfuvodhat, ha sir ne adj neki mert idohoz kotott, ez nem anyatej. Ha kuszik, nem lesz idod semmire, o megmondta, hogy ne tanuljak, nem fogom birni, meghogy o szerinte elhanyagolom a gyereket, mert van idom a kutyamra is amugy haragszik mert jatekos kolyokkutya es el kene adnunk, hogy a gyesre sporoljunk hat de en nem maradik gyesen mert a gyes keves lenne korabban kellett volna meggondolnunk a gyereket meg h ha eladnam a kutyamat tudnank sporolni :o
2017. aug. 14. 10:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!