Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meddig normális ez? Ti hagynát...

Meddig normális ez? Ti hagynátok 2 éves fiatoknak?

Figyelt kérdés

2 éves mut a fiam májusban. Állandóan a rózsaszín sapkát akarja felvenni ami a nagytesójáé. Mindig az ő szekrényéhez megy hogy onnan akar felvenni rózsaszín ruhát. Persze nem adom rá de m ii ndig hisztizik érte. Szokott a nagytesóval barbizni, meg babázni is szokott. Rózsaszín kanállal akar enni, ami nem olyan nagy gond szerintem. Van egy csomó autója traktorja kirakója, persze azokkal is szokott játszani eleget.ha kötöm a nagylány haját mindig.mondja hogy az öbét is, mondom nekei nem lehet mert te fiu vagy. De ez a rózsaszín mánia aggaszt. Pedig a lány sem tiszta rózsaszínbe jár. Ezt meddig fogja csinálni és meddig normális ez a rózsaszín mánia? Veletek is előfordult már ilyen?

De szerintem még nem tudja megkülönböztetni a lányt a fiutól, bár ha az utcán lát egy kislányt akkor mondja hogy ő kislány vagy fiú néni vagy bácsi.


2017. szept. 11. 07:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"Én nem értem, ez miért gond"


Azért, mert jajjmásokmajdmitszólnak... Az otthoni barbizás nem zavarja, csak hogy az utcán mit csinál. Sajnálatos.

2017. szept. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Neked mi a kedvencszíned ?

A két éves gyerekednek, miért nem lehet saját kedvenc színe? Nekem is két éves a fiam és van rózsaszín nadrágja és rózsaszín pólója.

2017. szept. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Neki nincs rózsaszín ruhája. Félreértetek. Nem az a bajom, hogy ez a szín tetszik neki, hanem hogy a tesója rózsaszín ruháját akarja felvenni. És nem fogom az utcára ráadni a rózsaszín hercegnős pólot vagy a hello kittys nacit. Otthon pl a tesó kinőtt lilás rózsaszínes papucsában van.
2017. szept. 11. 10:44
 14/15 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is szereti a rózsaszínt, de nincs lánytesó, így max szívószálból választ ilyet. Értem, mi a gondod, esetleg próbálj meg a nagytesóval együtt hatni rá. Mondja el a nővére is, hogy milyen szép a zöld sapkája a kicsinek, hogy a rózsaszín nem áll jól neki, mert lányos... Én ezzel próbálkoznék hasonló esetben.
2017. szept. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

És?


Nekem nő létemre kék a ruhatáram 95%-a (a maradék meg fekete-szürke) mégis megőrülök a vőlegényemért :)

2017. szept. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!