Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szeretném a méhemet rendbe...

Szeretném a méhemet rendbe tenni teákkal és méhpempővel. Tudtok ebben tanácsot adni?

Figyelt kérdés

Sajnos pár napja volt egy vetélésem és ennek okán,hogy megerősödjek arra gondoltam h elkezdenem inni a cickafark,palastfu és malnalevel teakat. És még a mégpempöre gondoltam. Szeretnék megerősödni.

Nem igazán ismerem ezeket . tudna valaki ebben segiteni?


2017. szept. 11. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Hát igen, le kell lombozzalak. Az egész egy nagy kamu iparág, és lótúrónyit sem fog segíteni.
2017. szept. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Az 1-esnek igaza van.

Amúgy a teák a normál ciklust összezavarhatják, ne kezdd el inni.

A málnalevél teát meg csak a terhesség 36. hetétől lehet inni, különben vetélést okozhat ha terhesen is iszod.


Egy kis multivitamin meg egészséges táplálkozás kell és megerősödsz.

Ha sok vért vesztettél akkor még vastabletta.

2017. szept. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
17%
2017. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem volt előtte szabályos ciklusom
2017. szept. 11. 17:47
 5/6 anonim ***** válasza:
44%

2-es vagyok.

Ha nem volt szabályos ciklusod, akkor ki kellene vizsgálni téged, hogy a hormonok rendben vannak-e. Hormonális ok is állhat vetélés hátterében.


Orvos mondta nekem, hogy ne igyam a málnalevelet, egy kismamának szépen kinyílt tőle a méhszáj kora terhesen és elvesztette a magzatot.


A cicka-palástfűtől meg hosszú ciklusaim lettek és erősebb vérzésem.

2017. szept. 12. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha eleve nincs szabályos ciklusod, ELŐBB azzal kezdj valamit - endokrinológus, pl. -, és UTÁNA folytassátok tovább a teherbeesési próbálkozásokat.
2017. szept. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!