Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Várandósan önkielégítést lehet?

Várandósan önkielégítést lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Babát várok, jelenleg a párom épp dolgozik és nagyon megkívántam a szexet ezért arra gondoltam, mivel nincs itthon a párom, ezért saját magam kényeztetném. Viszont a legutóbbi (19+4) uh-n a doki azt mondta hogy a lepényem mélyen hátul van. Semmi mást nem mondott, persze én akkor nem tudtam ez mit jelent és nem kérdeztem mit szabad, mit nem. Csak annyit mondott pihi és ne emeljek nehezet. Szerintetek probléma lenne az orgazmus?

Köszi :)


2017. szept. 14. 16:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen első válaszoló!

Eddig nem nyúltam magamhoz (tehát van önuralmam):D de valahogy megesett hogy ma iszonyúan kívánom az orgazmust. Elnézést. És azért merészeltem kérdezni, mert ha tudom már akkor, hogy mivel járhat a mélyen tapadó lepény, akkor még ott megkérdezem a dokit, hogy a pihi az pihit jelent mint sok fekvés és nem emelgetés, vagy olyan pihit hogy ezek mellett semmi izgalom, se szex. Mert pihi és pihi közt is van különbség, ahogy fentebb írta az első válaszoló :)

2017. szept. 14. 17:28
 12/18 anonim ***** válasza:
70%
Nekem első terhességnél végig lehetett. Most hármas ikrekkel vagyok terhes. Az elején szabad volt, most a 12. hétig azt mondta a doki, hogy kerüljem. Azan ha nincs gond, akkor utána újra lehet majd. A szavait idézve: Egészséges terhességnek az orgazmus nagyon jót tesz.
2017. szept. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Uram isten, hármas ikrek? Hatalmas gratula! Mindig is vágyni fogok ikrekre, remélem majd egyszer nekem is összejön! Addig is minden porcikámmal várom a kisfiamat hogy megszülessen és a karomban tarthassam. Köszönöm a válaszod, és mégegyszer hatalmas gratula, jó egészséget nektek!
2017. szept. 14. 17:40
 14/18 anonim ***** válasza:
49%

Amúgy kérdező nekem az volt vegul, h ez a placenta praevia lateralis szepen feljebb huzodott a 3.trimeszterre.. Mar nincs meg. Neked se biztos, hogy ez végleges.. A keményedés viszont nem jo hír.


Sajnos nekem mas miatt (hat nem ijesztgetlek de s kemenyedes es a mehszaj kinyilasa miatt) lett tilos vegul a szex es egymást erte a sok-sok nyavaja a terhessegemben, de mar lassan vege es bar igazan hianyzik a szex, kibírtam.

(Mellesleg, egy felnőtt érett 30as no BETEG ha nem kívánja a szexet, mar bocsi, es nem osztonleny szerintem)


:) aztán ugyis jon a szules utáni hat het.


Szóval.. En inkabb becsulom aki ezt igy vegigcsinalja es van annyira jo szellemi társa a parjanak hogy igy is boldog, es nem feszült, teljes kapcsolatban el.


1#

2017. szept. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
64%
Csak szólok, hogy ha ennyire kívánod előbb-utóbb arra ébredsz, hogy "jó neked". :D
2017. szept. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
73%
Én csak annyit teszek hozzá, hogy ha nem szexelek, nem nyúlok magamhoz, akkor heteken belül úgyis elélvezek álmomban, amit nem tudok megakadályozni, tehát hiába is tiltott volna el a doki.
2017. szept. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
8%

bocs, de aki nem tud parancsolni a lábaközének, amikor terhesen nem biztos abban, hogy árt neki vagy sem az orgazmus, az számomra igenis ösztönlény.

Itt nem arról van szó, hogy nem kívánhatja, csak arról, hogy akkor is ki kellene tudni bírni pár órát nélküle. Azért annyira csak nem szenved, hogy ne bírja ki holnapig...

2017. szept. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
69%

Miről beszélsz? Par ora? Kívánom neked azt a par órát. (konkrétan marcius ota nem volt szexuális életem.)


Amúgy igen. Keltem erre en is, arról nem tehet senki. Ezvan

2017. szept. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!