Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 12 hetes terhes vagyok, most...

12 hetes terhes vagyok, most tudtam meg, nem akarom megtartani, mit tegyek? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Irracionális tudom, de igaz.

Szögezzük le az elején, nem k*féltem fűvel-fával, sem védekezés nélkül.

Fogamzásgátló tabletta mellett estem teherbe. Erre ma derült fény, hogy egy 12+3 napos magzatom van.

Elmentem felfazas gyanúval az orvoshoz, mire közölte, hogy CRL hány centi, meg genetikai vizsgálat volt e.

Elsőnek nem ertettem, hogy ez most mi, aztán tisztább képet mutatottaz UH.

Az orvosnak mondtam, hogy lehetetlen, mert fogamzasgatlót szedek, plusz VÉGIG ÉS RENDESEN Menstrualtam, nem vagyok gyökkettő, igen rendesen jött. 5 napig tartott, pontosan.


Nem lehet elvetetni, nem tehetek semmit se. Az orvos megmondta. Kivéve akkor, ha a genetikai uh rossz lesz, esetleg a gyógyszerek miatt rendelkenes a magzat, akkor lehet csak.

De elvetetni nem.


Mit csinaljak?? A párkapcsolatom össze-vissz 4 hónapja tart..

28 éves, nem fiatal "csitri", de nem akarok még gyereket.


Mit csinaljak???

Örökbeadás?? De elképzelni Nemtudom, hogy nagy hasam legyen és az anyaság jegyeit hordjam magamon.


2017. szept. 14. 22:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
82%

Hogyhogy mit csinalj ?

Mar nem tudod elvetetni, tehat megszulod, mas lehetoseg nincs.

Aztan ha megszuletik odaadod az apjanak, orokbeadod vagy neveloszulokhoz.

2017. szept. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
72%
A párod mit szól?
2017. szept. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
72%
28 éves vagy, nem tini. Vállald a felelősséget és szeresd a kisbabádat!
2017. szept. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
36%
Felülsz egy repülőre és elmész oda, ahol el lehet vetetni még most is. EU-n belül több ilyen hely is van.
2017. szept. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
59%

Felelősségvállalás az is, ha belátja hogy nem fog menni neki és átruccan az osztrákokhoz.

Az pedig kicsit se az, ha megszüli annak ellenére hogy egy kicsit is vágyna rá. Abból lesz az "utálok anya lenni" n+1-edik kérdésfeltevés.

2017. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
11%
Ausztria.
2017. szept. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
82%
Az örökbeadás jó ötlet lehet, ha nem baj számodra, hogy ki kell hordanod, mindenesetre a babád számára mindenképp a leghumánusabb megoldás. Ez a baba nagyon élni akar, ha eddig ilyen szépen titokba tartotta magát...
2017. szept. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
88%

Hát, vagy elhúzol elcsináltatod máshol vagy szèpen előhúzod a B-tervedet, ès átszervezed az èleted.

Ezt ne mi mondjuk meg neked!

Mostanra gondolom elmondtad a pasidnak! Mesèlj? Van mèg pasid?

2017. szept. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
21%

Jaj, a napi kamu.

Persze, majd pontosan megmondják egy olyan terhességről, hogy x hèt x napos, amelyikről te sem tudod, mikor is foganhatott.

Vagy csak egyszer dugtál az elmúlt 4hónapban?? Nem hiszem, mert akkor nem kellene fog.gátlót szedned.

Ès èpp pár nappal maradtál le... Nah ezt főleg nem hiszem! Egy orvos sincs, aki ilyen pontosan megállapítja egy nem gondozott terhesség mèreteit!

2017. szept. 15. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
92%
9-es, nem az orvos mondja meg ex-has, hanem a gép mindig kiad a méret alapján egy kalkulált hét+nap terhességi kort. Legalábbis nálunk így volt a 12. heti és a 20. heti UH-kon is mindhárom terhességemnél.
2017. szept. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!