Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hat hetes terhes vagyok,...

Hat hetes terhes vagyok, párom szeretné megtartani. Már van három gyerekünk. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Párom 37 én 36 éves vagyok, a gyerekek sem kicsik már. Párom azt szeretné, ha nem vetetném el a babát és a gyerekek is nagyon várják már. Mindig három gyereket szerettem volna, erre most jönni akar a negyedik. Szerencsére hitelünk nincs, semmi nem áll az újabb baba útjába, én mégsem tartom jó ötletnek. Viszont azt is tudom, hogy a párom mindig a szememre hányná, hogy elvetettem a kicsit. Mit tegyek?
2014. júl. 1. 23:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
72%

most mi döntünk a már megfogant gyermeked életéről?

durva!

2014. júl. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

előbb elmondtad a gyerekeidnek mielőtt döntöttél volna??

Te képes lennél elvetetni? Van pénzetek, időtök egy újabb kisgyerekre? A kapcsolatotok kibírná szerinted ha elvetetnéd? stbstb..

2014. júl. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim válasza:
100%
Szerintem neked kéne eldöntened. Talán ha mi azt mondjuk hogy tartsd meg, megtartod, ha meg nem, akkor nem?
2014. júl. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
81%
Érvek és ellenérvek ... megbeszélni és még ugyan ez sokszor míg mindkettőtök számára elfogadható végeredmény nem születik.
2014. júl. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
A gyerekeim 20, 19, 17 évesek, az apjuk elmondta nekik. Párom apósomnál dolgozik, én nem dolgozom. Szerintem nem lenne többé béke itthon, ha nem szülném meg a kicsit.
2014. júl. 1. 23:32
 6/26 anonim ***** válasza:
72%
szóval 16 és 17 éves korodban is szültél egyet? Hmm...
2014. júl. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
56%
szemöldökráncolás
2014. júl. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

ez valamilyen szinten csakis a te döntésed, hiszen mégis a te testedről van szó

a gyerekeknek tényleg kár volt elmondani, mert így, ha elveteted, ők is sérülnek és nehezen fogják feldolgozni

viszont annak nincs értelme, hogy kihordod a babát, de később depressziós leszel, vagy ne adj' Isten, egy önkívületi állapotban megöld a babát (mert ilyenis van)

erre a kérdésre csak te tudod a választ, hogy tudnál viszonyulni egy újabb babához, és a választ nem itt, ezen az oldalon fogod megtalálni

2014. júl. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem egy üde színfolt lenne. Persze nehéz lehet sok tekintetben, de miután van 3 nagy gyereked, ők is be tudnak segíteni.

És ki tudja mi lehet abból a piciből még :)

2014. júl. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
42%
Daisy Diamond
2014. júl. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!