Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik szülés után intimtornázta...

Akik szülés után intimtornáztak, hol tanulták?

Figyelt kérdés

Többször olvastam hogy szülés után intimtornáztak, de kiváncsi lennék, hogy könyv vagy tanfolyam vagy bármi már.

Nekem is kéne az intimtorna, tanfolyamok vannak, de úgy nézem majdnem egész naposak, de több órás az tuti és több alkalom, egy újszülött mellett ilyet bevállalni nem nagyon lehet.


2017. szept. 19. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
Én főiskola alatt tanultam meg. Volt problémám, ezért kaptam beutalót sztk alapon egy gyógytornászhoz. Kb 3 hónapig jártam hetente, majd két hetente. Egyedül voltam, egyéni feladatsort állított össze a gyógytornász. Terhesség alatt is mentem pár alkalommal és szules után jött a gyógytornász hozzám a gyermekágyas osztályra és átbeszéltük, hogy hogyan tovább.
2017. szept. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Láttam a neten sokminden van fent, csak kérdés jól csinálom-e. Nehogy ártsak vele, ha valamit nem jól csinálok.
2017. szept. 19. 12:06
 3/5 anonim ***** válasza:
Kismamatornán tanultuk ezt is még szülés előtt.
2017. szept. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kriston Andreától tanultam budapesten, nagyon jó volt, persze ő képez más trénereket és ők az egész országban dolgoznak.
2017. szept. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem problémám volt, először nőgyógyászhoz mentem, és adott beutalót gyógytornászhoz. Hozzá jártam fél évig, de itthon is csinálom azóta a gyakorlatokat. Heti egyszer jártam hozzá, alkalmanként fél órára.
2017. szept. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!