Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szülés után soványra fogyott...

Szülés után soványra fogyott anyukák, visszajöttek a kilók később? Valami tanács?

Figyelt kérdés
Nagyon zavar, hogy visszafogytam. Más arról panaszkodik, hogy mennyi maradt rajta. Tudom, hogy mit egyek hogy vissza hizzam, csak most nincs időm arra abszolút, hogy hizo kúrát nyomassak, a többlet főzés miatt. Örülök ha az örökmozgó mellett tudom tartani a napirendet.
2017. aug. 26. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Igen, de normális evéssel és sporttal. Anélkül ne várd.

Egyébként ugyanúgy étrendet írtam, mint egy fogyózó, kalóriát és makrókat számoltam és súlyzóztam mellé.

A nutella két pofára gyorsabb lett volna, de nem csak zsírt akartam magamra. ;)

2017. aug. 27. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én minden terhességnél -4-5 kilóvál zártam a szoptatást. Utána viszont simán visszaállt a terhesség előtti súlyom.
2017. aug. 27. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szülès utàn 75 kilo voltam most 56 vagyok. Nemrèg hagytam abba szoptatàst nem igazàn erzek vàltozàst. Bàr èn nem bànom nagyon sokan az ellenkezőjèvel küzdenek. Ismet terhes vagyok ès sokkal màsabb igy pl az is. Büszkèbb vagyok ès hamarabb làtszik is hogy ùton van a màsodik.
2017. aug. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem jött vissza, pedig rendesen tömöm magamba a csirkeszárnyat és a kínaikaját.
2017. aug. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
90%

Nekem visszajott, de nem ment konnyen. Kb masfel evbe telt, edzettem mellette es igyekeztem normalisan enni (sok feherje, jo zsirok es normal szenhidrat, naponta tobbszor kaloriatobbletet elerve, de nem szamolgattam). Nekem mondjuk pajzsmirigy tulmukodesem is van, ami amugy gondot nem okoz, de a hizas nehezen megy, a fogyas viszont akkor is konnyen, amikor nem akarom.

En alapban sportoltam, 178 cm-hez 65 kg az "idealis" sulyom vekonyan, de formasan, izomzattal. A 2. gyerek megszuletese utan 55 kg-ra fogytam, szo szerint csomt es bor voltam, plusz ezzel osszefuggo egeszsegugyi problemaim is lettek. 60 kilora sikerult visszamenni. (Ennek mar 7 eve, amikor erosebben edzek, akkor fole is sikerul menni kicsivel, de alatta szerencsere csak egyszer voltam azota.)

2017. szept. 1. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!