Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Többször szült anyukák!...

Többször szült anyukák! Nektek is fáj, szúr peteéréskor a hasatok? Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Második gyermekem születése után kezdődött, hogy a peteérésem iszonyatos fájdalommal jár. Legalább egy napon át erős szúrást érzek az alhasamban sőt még a fenekemnél is. Miért lehet ez? Tudok-e valamit tenni, hogy javuljon a helyzet? Vagy majd idővel javul magától? Most 8 hónapos a pici?
2017. szept. 24. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Még nem szültem. Nekem a vetélésem után lett szörnyű rosszulléttel és fájdalommal járó peteérésem. Ráadásul nekem mindig egy hétig tartott hányingerrel, fájt az egész hasam, tüszőrepedéskor 10 percig tartó petefészek fájdalommal.

Kellett pár hónap, mire rájöttem, hogy az ovutól vagyok ilyen rosszul. Eleinte azt hittem fertőzésem van.


Most terhes vagyok, így ez nyilván megszűnt, kíváncsi leszek, hogy milyen lesz szülés után.

2017. szept. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

1-es vagyok még mindig. Nekem az egy év alatt míg nem estem teherbe nem javult.


Fogamzásgátló segíthet rajta amúgy.

Nekem a fájdalomcsillapító nem sokat ért.

2017. szept. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem terhesség előtt volt ilyen sok évig, de az első szülés óta nem jött elő. Volt kivizsgálás, nem találták különösebb okát.
2017. szept. 24. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem is a második szülés után kezdődött. Előtte tű pontos volt a ciklusom, és soha semmi fájdalom, azóta rövidebb lett pár nappal, és mensi előtt 2 nappal már barnás cseppek, előtte való este meg deréktáji tompa fájdalom, fáradtság. Tűszőrepedéskor pedig kb 20 perc fájdalom. Legalábbis gondolom, hogy az, mert pont 14 nappal a mensi előtt szokott lenni és váltakozó oldalon.
2017. szept. 24. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szülés után nekem is ez van, erős fájdalomcsillapítókat kell szednem. Mást nem lehet tenni nagyon.
2017. szept. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szülés után nekem is pokoli fájdalommal jár az ovuláció, de én görcsölök sokkal erősebben mint a menstruáció, az az igazi összegörnyedős görcsölés :-/

Most már tudom ha elkezdődik már be kell vennem gyógyszert, így megúszom a legrosszabb részét.

Kivizsgáltak, kutya bajom, doki szerint is normális, középidős fájdalom a neve.

2017. szept. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is második szülés után lett ilyen.
2017. szept. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy gyermekem van,18 hós,nagyon fájdalmas lett nekem is..pisilni is alig bírok olyankor..
2017. szept. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A masodik gyerek utan csak m3gereztem a peteerest, fura volt es eleg kellemetlen erzes. A harmadik utan viszont mar nekem is pokoli fajdalmaim vannak. Konkretan attol feltunk, hogy vakbelgyulladsom van, amikor eloszor jelentkezett, total bepanikoltam. Egy eves mar a harmadik, fel eve menstrualok, de semmivel sem jobb, csak mar "megszoktam"... Gorcsoldok, fajdalomcsillapitok es igy is iszonyu.
2017. szept. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!