Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Szófia...

Mi a véleményetek a Szófia (Szofi) névről?

Figyelt kérdés
2017. szept. 29. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Szófia formában nem tetszik annyira, viszont Szofiként szerintem nagyon szép és aranyos név. Külföldiek is értik, ki tudják mondani. Szerintem felnőttnek sem rossz.
2017. szept. 29. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem jobban tetszik a Szófia, mint a Szofi. A Szofi becenév.
2017. szept. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
48%
Nekem Szofi-ról a cigi jut eszembe, SZófiáról a Szófia hercegnő mese.
2017. szept. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
53%
Egyik se tetszik, a Szófia magyartalan, kényeskedő anyuci pici hercegnője név, nagyon ellenszenves, a Szofi meg ugyan ez pluszban gyerekes is. Miért nem Zsófia? Az legalább szép.
2017. szept. 29. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
3%
Nem mindegy, hogy Zsófia vagy Zsófia utolsó ? Egyik sem magyar név, hanem görög. Akkor nem mindegy neked hogy írják ? Nem az Emeséről van szó, hanem egy importált névről. És nem, nem sokkal szebb a Zsófia, sőt a zs betű nagyon rondának számít sok külföldi számára. Erre is gondolni kell, mivel Magyarországon már NINCS jövő. Ahogy elnézem legalább 100 évig nem is lesz. Minden téren elmaradott ország (főleg az egészségügy), ráadásul egyre nagyobb a primitív emberek aránya, hiszen az értelmes, tanult emberek többsége már külföldön van. Jogos is. Nem azért tanul valaki évekig keményen, hogy utána nyugati kukásnak, gyárimunkásnak való fizetést kapjon diplomásként.
2017. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
* Zsófia vagy Szófia
2017. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
56%
Nem nem mindegy.. egy Varga Zsófia pl szépen hangzik, míg egy Varga Szófia borzalmasan. Lehet hogy a Zsófia sem magyar eredetű név, de Magyarországon ismert és elfogadott, a magyar vezetéknevekhez passzoló. A Szófia vagy más külföldi tragikum nem.
2017. szept. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
5ös, te minden kérdés alá odaírod hogy itt nincs jövő, akkor te mit keresel még itt? Csomagolj és indulj neki, ne az észt oszd a fotelból.
2017. szept. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
58%

Off: Tudod 8-as, mint 5-ös írta, a tanultak, intelligensek mentek el, ő pechünkre, itt maradt nekünk.:)


On: nekem tetszik a Szófia és a Szofi is, de utóbbi csak becenévként.

2017. szept. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
53%
Nekem rövid o-val Szofiaként jobban tetszik.A Szofi becézés meg nagyon aranyos.
2017. szept. 29. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!