Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik neked a...

Melyik név tetszik neked a legjobban ezek közül ill melyik az amelyiket semmiképp nem adnád gyermekednek? Júlia, Lídia, Fanni, Szófia, Elvíra, Eliza?

Figyelt kérdés

A vezetéknév hosszú (3 szótag) keméyebb hangzású, r betúre végződő. Kettő utónevet szeretnénk adni.


Illetve ha van jobb ötlet azt is szívesen várom:) Mindenképpen lányabb, dallamosabb név lenne ideális.



2017. szept. 30. 08:06
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%

Azoknál, amiket mostanában adnak a kismamák szerencsétlen lányaiknak, azoknál bármelyik jobb.

A Júlia kifejezetten szép név. És ha kicsit öreges ? Nagyanyáink nevei legalább nem rondák, nevetségesek. Ezerszer inkább ez, mint pl. Amira, Kiara, Lorena, Dzsesszika.

2017. szept. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
19%

ami tetszik: Júlia, Lídia

Semmi pénzért: Fanni, Szófia, Eliza


nekem tetszik

Evelin, Viola, Csilla, Odett, Lilla

2017. szept. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem meg pont a Fanni és a Szofi tetszik :)

Plusz még Szonja,Lotti,Róza,Darinka

2017. szept. 30. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezek közül nekem a Júlia és az Elvira tetszik, de rövid i-vel. Lídia helyett inkább Lívia. Szófia sem rossz. Eliza nekem kicsit öreges, Fanni meg épp ellenkezőleg, gyerekes.
2017. szept. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Júlia,Szófia,Eliza tetszik😊
2017. okt. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Júlua nagyon tetszik, Szófia nagyon nem, a többi e kettő között. Elvira szerintem rövid i.
2017. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!