Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik kis korkülönbséggel...

Akik kis korkülönbséggel válaltak gyermeket ( 11-20 hónap ) hogyan alakultak a napok a gyerekekkel? Volt -e esetleg valami probléma a terhességnél és a szülésnél?

Figyelt kérdés
Köszönöm! :)

2017. okt. 2. 14:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne a válasz.
2017. okt. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
16,5 hónap van köztük, minden rendben volt a terhesség alatt, szülésnél is. Utolsó napig emeltem s fiam, homokoztunk pl. Az első év nehéz, de ez nagyban függ a gyerekek habitusától. A kicsi jobb alvó, viszont allergia miatt sokáig volt hasfájós. A nagy hamar elfogadta a kicsit. Csak velük foglalkozom, van mosogatogép, hétközben jön az ebéd, másképp nem tudtam volna megoldani. Hamar elszállnak ezek az évek, fő hogy mindkettő, remélem hamarosan 3 kicsi testi, lelki igénye ki legyen.elégítve.
2017. okt. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2017. okt. 6. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!