Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ebben a helyzetben ki mit...

Ebben a helyzetben ki mit tenne? (kapcsolat es baba ahol a no szulei ellenzik a kapcsolatot)

Figyelt kérdés

24 eves vagyok, no. A baratom 27. A szuleim ki nem allhatjak, viszont en kedvelem. Igaz, sok minden nem tetszik benne, es hosszu tavon nem tudnam magam elkepzelni vele, de szoba kerult valami:


Ha baba lenne, mi tortenne... hozza teszem, hogy vedekezunk, szoval ez a kerdes csak elmeleti.


A baratom azt mondta, ha becsuszna akkor elvenne felesegul es egyutt nevelenek fel a kicsit, de a szuleim biztos, hogy ezt nem neznek jo szemmel. A csaladi vita folytonos lenne, es az en eletem sem lenne valami fenyes. Sajnos a baratom elegge szereti az italt, dohanyzik, video jatekozik, es szereti a semmit tevest... Viszont szeretek vele lenni, mert jol elbeszelgetunk, kirandulunk, termeszeti muzeumba jarunk stb.


Ha ilyen helztebe kerulne valaki, es teherbe esne, mit tenne?


2017. febr. 7. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem tudtam olyannal kapcsolatba kezdeni, akit hosszútávon nem tudtam elképzelni. Én olyan emberrel nem kezdtem akit nem tudtam gyerekem apjának elképzelni.

Gyerekednek olyan apát képzelsz el aki iszik, cigizik, játszik és egy naplopó. Képzeld el a gyereked ovis ballagását ahol részegen megjelenik, nem süllyednél el szégyenedben?

2017. febr. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Olyan embertől, akit nem szeretek, csak kedvelek, nem vállalnék gyereket.

Olyannal, akivel hosszútávon nem tudom az életemet elkepzelni, szintén nem.

Elméleti kérdésként más a válasz, mint a valóság. Esély hogy esküvő helyett inkább lelepne.

A szüleim véleménye felnőtt, komoly tarskapcsolatban elő nőként nem sokat nyomán a latban, hiszen elvileg a párommal élek, ha már a gyermekvallalason gondolkodom, fenn tudjuk tartani magunkat, van megfelelő jövedelmük, önálló életünk.

Én a helyedben kilepnek ebből a kapcsolatból és a következő partnerrel komolyan venném a vedekezest

2017. febr. 7. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak a szüleid ellenzik ezt a kapcsolatot, hanem lényegében te is.

Akkor mi a kérdés?


Egy havertól, baráttól ez elég lehet, hogy jól elbeszélgetünk meg kirándulunk, de a férjedtől, gyereked apjától ennél sokkal többet vársz.

2017. febr. 7. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én szerettem a nagy lányom apját. Dolgozott ugyan,mert nem volt már aki segítsen nekünk,de amig még csak terhes voltam,válogatott rendesen. Bagó volt,sörözés naponta,ugyan egy két üveg csak,de az is egy kettővel több,mint kéne. Persze a számítógép előtt ülés is ment egész nap. Aztán nekünk becsúszott a baba,mert egyszer nem védekeztünk még megszakítással se. Már a terhesség alatt is rossz volt,nem még utána. Dolgozott,és meg is kaptam hogy pofa be,ő dolgozik én csak ülök itthon. A lányom 2,5éves volt mikor mondtam,hogy vége,3 volt majdnem mire el tudtunk jöltözni. És azóta eltelt több,mint egy év,nagyon max.havi 1x 2 napot van ott a gyerek,mikoris nem fürdeti,meg kifüstöli. És ő is akarta úgymond őt. Hát látszik...

Egy méretes b.rom voltam,hogy vele voltam,de a lányomat nem bánom. Tesó is van már,persze új páromtól,aki viszont tökéletes.

2017. febr. 7. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy sima szexkapcsolatnak tűnik, amiben erősen ajánlott védekezni a nem kívánt terhesség ellen. És nem, nem venne téged feleségül, ha teherbe ejtene, csak a férfiak szeretnek hazugságokat válaszolni.

A szüleid nem értem miért ilyen fontosak ebben a sztoriban, főleg úgy, hogy te nem is gondolod komolyan ezt a kapcsolatot.

Ha rendesen védekeztek, akkor nem lesz terhesség, ennyi. Hidd el, sokan szeretők, mindenféle szexkapcsolatban benne vannak és szexelnek, ez nem a családalapitásrol szól, hanem az élvezetről.

2017. febr. 7. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az 1. válaszolóval. Számomra elképzelhetetlen egy ilyen kapcsolat. Nyilván, ha meg csak szexről van szó, akkor mindent megteszek, hogy véletlenül se legyek terhes.
2017. febr. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 babyboom567 ***** válasza:
24 évesen nem vesztegetném az időmet egy ilyen kapcsolatra
2017. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 babyboom567 ***** válasza:
azt meg elfelejtettem írni,hogy a védekezési módszereket lehet kombinálni is,és akkor kizárt a terhesség(gumi+gyógyszer stb)
2017. febr. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nagyon védekeznék ebben az esetben. Tehát gyógyszer+óvszer a minimum. De egyébként meg ilyen emberre nem szabad időt pazarolni, mert elkezded még jobban szeretni, aztán már egy idő után direkt esel tőle teherbe, mert olyan jó apa lenne.

Ami persze nem igaz, de a rózsaszín ködtől nem fogod látni. Olyannal ne legyél, akivel nem tudod elképzelni hosszabb távon. Szexelj, ha akarsz, de akkor védekezz. Beszélgetni meg lehet dugás nélkül is. Keress egy normális férfit, mert ez nem az.

2017. febr. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!