Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan kezelnétek azt hogyha...

Hogyan kezelnétek azt hogyha kismama ismerősötök hónapok óta üzenetekben, telefonon folyamatosan panaszkodna a kibírhatatlan kismamaságáról?

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 15:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Gondolom elég közeli ismerős lehet, ha veled osztja meg a problémáit.

Ha jó barát, elmondanám neki ( kedvesen) h értem én h rossz oldala is van, de biztosan több a jó!

És h jó lenne ha másról is lehetne vele beszélgetni, nem csak erről, mert ez a téma nem igazán izgat.


Ha csak ismerős, akkor nem veszem fel, nem írok vissza...

Csak veszi a lapot

2017. okt. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha segíteni szeretnél rajta, vedd meg neki Eleanor H. Porter Az öröm játéka örök című könyvét, hátha hat rá. (Szerintem baromi jó könyv, aki ennek hatására nem gondolkodik el azon, hogyan kellene gondolkodnia a világról, az tényleg menthetetlen.)


Ha azt szeretnéd, hogy neked ne nyavalyogjon többet, hívd fel rá a figyelmét, hogy a gyereke megszületése után sokkal több gondja-baja lesz, mint most. :)

2017. okt. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha tényleg baja van és szereted, akkor hallgasd meg és legyél kedves vele, ha nem szereted, akkor miért állsz szóba vele? Az én terhességem tényleg borzalmas volt, panaszkodni sem volt erőm, de ha valaki kérdezte, mit mondhattam volna, hogy minden oké, amikor lábra se tudtam állni fél évig, legyél kicsit megértőbb, nem mindenkinek egyszerű a terhessége.
2017. okt. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!