Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen telefonos játékkal...

Milyen telefonos játékkal játszanak a gyerekeitek?

Figyelt kérdés
Mindegyik korosztályra kíváncsi vagyok

2017. okt. 9. 20:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
61%
Nem játszik telefonon, mert nem adom a kezébe. Más, értelmes játékkal/könyvvel foglalja le magát.
2017. okt. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
63%
Semmilyennel se...9évestől 2évesig terjed a sor(4gyerek)de semelyiknse játszik telefonos játékkal.A nagyfiam egyszer játszott az apja telefonján(amikor megvette)egy labdás-kilövős játékkal,ami alapból rajta volt. A két nagyobb(9és7) néha-néha szokott a telefonomon videót nézni,de ez is olyan havonta jut eszükbe,és még akkor se mindig engedem meg.
2017. okt. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
53%

Ez egy difficult question, ugyanis mindent letölt a tabletjére, illetve az én és az apukája telefonjára,amit csak meglát az App Storeban,és kb. annak a felét se használja,de azért megpróbálom az összegzést. :D


A Talking Tom,Angry Birds appok,és a Ketchapp játékai mennek most nagyon. Ezenkívül szeret építgetni amennyire kitelik tőle ennyi idősen a Minecraft Pocket Editionban.

4 éves lesz.

2017. okt. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Akiknek nem játszik telefonon a gyerekük nincs belőle hátrányuk? Úgy értem hogy például iskolában, baráti körben ha beszélgetnek valamilyen játékról és ő nem tud bele szólni nem esik rosszul neki?
2017. okt. 9. 21:01
 5/16 anonim ***** válasza:
46%
Na, így lesz hülye a gyerek, ha 3 évesen már appokat nyomogat. Az első kettőnek grat, végre értelmes szülőket is látni.
2017. okt. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Az enyéim sem szoktak játszani de a 6 éves edzős társai közül sokan nagy minecraft rajongók és a fiamat bántja hogy ő nem ismeri azt a játékot. Nem szereti a kütyüket, tv-t nézni sem szokott de ez bántja őt. Én még vívodom hogy engedjem-e.
2017. okt. 9. 21:12
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
Angry birds, meg valami krokodilos és vonat építős meg legos játékok. Mi telefonunk tabu ahoz nem nyúlhat. 6,5 éves.
2017. okt. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Egyszer játszott még telefoboltban egy tesztablettel amig ügyintéztem, egy lövöldöző vadászrepülőt kellett húzgálni es mindent bombáz ill az érkező kisrepülőket.

Szerintem az értelmét nem látja, a robbanást nem köti még a megsemmisités fogalmához, célját sem érti, elvolt ugyan vele, de indulásnál szaladva ott is hagyta.

3 éves.


A jövőben hogyam fog ezirányban "művelődni", még nem tudom, de ezert tabletet venni sem tudom van e értelme. Neki még nem az ujjtornát kell gyakorolni, ugy gondolom, ráér bőven. Az ovibam eddig mégis szabályosan kézenfogva hivják a társai játszani, nem log ki, sőt. Kop kop

2017. okt. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

4 éves a fiunk.

Pou-val szokott játszani. Eteti, fürdeti, memóriakártyázik vele. Kb heti egy-két alkalommal 10-15 percet. Mama telefonján tálalta meg 2 evvel ezelőtt, nagyon megtetszett neki, hát ennyit engedek. Ettől nem lesz ő sem agyhalott app nyomogató senkiházi, és mi sem leszünk szar szülők.

2017. okt. 9. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
91%

Még csak 20 hónapos a fiunk (és 1 hónapos a lányunk), max 1-1 dalt nézünk meg a youtube-on és skypolunk a nagyszülőkkel. Sok ismerős szülő mutatott már nekem mindenféle 'szuper' játékot amit le lehet tölteni már ilyen kis gyerekeknek is, mert mennyit tanulhat belőle (igaz a kutatások ennek ellent mondanak). Mi nem szeretnénk ha rászokna és nincs is rá szüksége jelenleg. A férjem ráadásul azt mondja, hogy ha majd a fiunk szeretne számítógépes játékokat játszani akkor majd ő megtanítja programozni és a saját maga által programozottakkal játszhat majd ... mondjuk azért ezt túlzásnak tartom, bár felőlem kipróbálhatják.

Biztos, hogy eljön az idő, mikor már a mi gyerekeink is minden nap szeretnének majd ilyenekkel játszani, de majd akkor megpróbáljuk normális keretek között tartani. Most marad a játszótér, a lego, a labda és a könyvek.

2017. okt. 9. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!