Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen telefonos játékkal...

Milyen telefonos játékkal játszanak a gyerekeitek?

Figyelt kérdés
Mindegyik korosztályra kíváncsi vagyok

2017. okt. 9. 20:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

5 éves, oviban beszéltek az angry birsdről megmutattam neki hát úgy 10percig érdekelte és ennyi.

Nagy tesótól örökölt telefont az is a szoba dísze. Szerencsére nem.érdekli.

A nagyobb fiam 11 éves ő szokott játszani már többet

2017. okt. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Pou,meg valami autóversenyzős,meg Fruit bomb.

8 éves

2017. okt. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
54%
2es vagyok. A lanyom(7eves) osztalyaba errol meg nagyon nincs szo,de edzesen a nagyobbak szoktak ilyenekrol beszelni. Megkerdezte tolem egyszer,hogy jatszhat-e de mondtam neki,hogy butasag,es azota mar o mondja ha valaki megkerdezi tole,hogy jatszik e valamkvel,azt mondja, hogy nem,mert butasag. A fiam osztalyaba mar vam szo rola(3.os),de ott inkabb szamitogepes jatekokrol,de nem banja o,hogy nem jatszhat,mert nem engedjuk meg,es igy nem is az az elete resze. O egy konyvert nagyobb hisztit csap,ha mar este raszolok,hogy ne olvasson.
2017. okt. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én 14/L vagyok, és a Drum Pads 24 és a Slither.io nevű játékokkal játszok.
2017. okt. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

10 éves a fiam, és szokott játszani, már két éve van tablete. Ha én ettől nem vagyok "értelmes" szülő a tökömtudja melyik válaszoló szerint, ám legyen :D Én viszont örülök, hogy a fiam 10 évesen már programokat ír (minő borzalom, asztali gépe is van), amúgy meg rengeteget olvas, másodikos kora óta 43 regényt olvasott ki, és ebbe az ilyen kis rövid Geronimo Stilton jellegű füzeteket nem számítottam bele természetesen, angolból és magyarból tehetséggondozást kap, versenyekre jár, stb., úgyhogy nem tartok tőle, hogy azért, mert játszik a tableten meg a gépen, bármi baja lesz, vagy kevesebbet foglalkozik más dolgokkal.


De hogy a kérdésre is válaszoljak:

Tableten: Pou, Make more, Robot unicorn attack, Fun Run

Gépen: Minecraft, plusz programokat, animációkat készít

2017. okt. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ja, tényleg a slither.io, meg a többi .io játék is ment egy időben.
2017. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!