Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ad valaki a gyerekének Manuka...

Ad valaki a gyerekének Manuka mézet? Tényleg csodát tesz megfázás, influenza esetén?

Figyelt kérdés
2017. okt. 10. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Igen. Szeptemberben kezdődő orrfolyásra adtam. Elmúlt neki. Nekem a torkom fájt, 2 nap szedés után elmúlt.
2017. okt. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

A sima nagy reklám nélküli méz is ugyan olyan jó mint a manuka. Nem bolti mézet kell venni hanem magyar termelőit

Sajnos ez ellen nem lehet védekezni mivel egymást fertőzik meg.


A legjobb védelem a sok gyümölcs, zöldség. Rengeteg idő a friss levegőn

2017. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat!Nyilvan a sok zoldseg-gyumolcs, friss levego egyertelmu. A fiam szinte csak zoldseget-gyumolcsot eszik. Nem viccelek, falja, es nyersen. A ferjem vegetarianus, szoval rengeteget eszunk azt is, megis mindig betegek :(. Ket ovisom van. A manuka mezrol azt olvastam, hogy egyaltalan nem olyan mint a sima mez. Gondolom ezert is kerul 4-szer annyiba. Mindenesetre remelem segit. Koszi megegyszer!
2017. okt. 11. 07:46
 4/7 anonim ***** válasza:
30%
2017. okt. 11. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mik annak a csodaméznek az összetevői? Mert erősen kétlem, hogy többet tudna (a jó marketingen kívül), mint bármelyik másik méz.


De pont pár napja jött ki a hír, hogy a forgalomban levő mézek nagy része rovarirtóval kismértékben szennyezett.

2017. okt. 11. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszonom a cikket, elolvastam. Nekem ezzel kapcsolatban az a velemenyem, hogy ha mindent analizalnank, akkor szinte semmit nem ehetnenk meg. Mindenben talalnank valamit, ami veszelyes. Annak ellenere mondom, hogy nagyon odafigyelek mit adok a csaladomnak. A mellettunk levo biogazdalkodasbol vasarolunk szinte mindent, szerencsere - hihetetlen modon - olcsobb ,mint a szupermarketben.Itt van par link a mezrol, ha esetleg valakit erdekel. Koszi megegyszer, minden valasz hasznos volt.
2017. okt. 11. 16:36
 7/7 A kérdező kommentje:
2017. okt. 11. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!