Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért csinálja sok szülő,...

Miért csinálja sok szülő, hogy bezavarja betegen a gyerekét?

Figyelt kérdés

A barátnőm hulla beteg, de az apja nem engedi meg, hogy otthon maradjon. Alig élt, de menni kellett a héten suliba. Lázas, 2 percenként fújja az orrát, köhög.

Már én is félek, hogy elkapom tőle.

Mikor hányt akkor is behajtotta, mert majd kikéretőzik óráról.

Anya se enged lógni, de ez tényleg mire jó? Ha beledöglik is, de iskolába menni kell...

Szószerint kínozza ezzel szegényt.


2017. okt. 11. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
két naponta van egy ugyanilyen kérdés, gondolom mindet te kérdezed, kérdezd meg anyádékat.
2017. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
A tanárok nem küldték így haza? Azt kétlem.
2017. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Nem rólam van szó.

Ma is mondták neki sokan, hogy menjen haza, de mondta, hogy nem engedik meg neki... Tavaly egyszer hazaengedték, de akkor is lecseszték, hogy hazudik, úgysem igaz.

2017. okt. 11. 19:30
 4/7 anonim ***** válasza:
66%

Mert a szülei ostoba bunkók. Ha egyszer az egész osztály benyújtaná a gyógyszertári számláját egy ilyen után, pislognának.


Akkor is durva ez, ha a szülőnek otthon kellene maradni a gyerekkel, de a munka miatt nem tud, nem még akkor, ha egyedül is elvan a gyerek. Esetleg az ofő egy levélke kíséretében küldhetné haza a beteget, hogy csak akkor jöhet, ha az orvos igazolja, hogy egészséges.

2017. okt. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudom de én a héten benyújtottam a blokkot egy anyukának aki két hete skarlátosan hozta a gyerekét suliba. Azzal az indokkal, nehogy lemaradjon. De hát harmadikos miben maradt volna le? Idáig 6an betegek.. még nekem esett mit képzelek. Ő az aki minden bajjal hozza a gyerekét.
2017. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Apam is ilyen volt. Bár ha latta h lazas vagyok es hanyok is. Akkor azert engedett maradni😣
2017. okt. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legközelebb tanárt mrgkérni, hogy hívja fel a lány szüleit, és beszéljen már velűk.
2017. okt. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!