Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ilyenkor értik, hogy róluk...

Ilyenkor értik, hogy róluk van szó?

Figyelt kérdés
Ma reggel 17 hónapos lányom nagyon felbosszantott, azt most nem írnám le hogy mivel, de már nem tudtam magam türtőztetni és mondtam csúnya dolgokat, nem neki mondtam, őt hagytam hogy nyugodjon meg az apukájával, de ahogy takarítottam fel amit csinált mondtam néhány nem szép dolgot (fennhangon) ami most bánt.Amikor nem kimomdottan a gyereknek mondjuk, de hallótávolságon belül van akkor is tudja, hogy róla van szó?

#hiszti #ideges szülő
2017. okt. 13. 08:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. A kicsik ha meg nem is beszelnek azt is ertik hogy roluk meseltuk a csinyteveseket. Es tiltakoznak. Ugyjogy valoszinu hogy kivette h anya ra merges
2017. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze.

Mivel az ő általa okozott piszkot takarítottad, mindezt "dühöngve", tehát mérgesen, és még mondtál is dolgokat hozzá, persze, hogy tudja, hogy az miatt volt. És azt ő okozta, így őrá vagy mérges...

2017. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha apukájával bent volt nagyszobába te a konyhába és úgy bosszankodtál nem biztos, de ha látta mit csinálsz (söpörsz) és róla beszél h mondjuk Lili csessze meg hogy már 5 x elmondtam bla bla bla.. akkor egyértelmű hogy tudta.
2017. okt. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!