Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ismertek a Bepanthenhez...

Ismertek a Bepanthenhez hasonló, zsíros, kenőcs állagú popsikrémet, ami hatékonyságra ugyanolyan, csak kicsit gazdaságosabb áron?

Figyelt kérdés

2017. okt. 14. 20:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
41%
Védőnők sokszor nem ajánlanak semmit mert X krém csodákra képes (szerintük). Nem minden bőr egyforma van amelyikre X jó van amelyikre Y. Babám fenekére 2 félét próbáltam (4 napig / tipus, védőnő tanácsára) és szinte semmit sem ért. Már bőrgyógyászatra akart küldeni. Magamtól neogranormont kipróbáltam és láss csodát elmúlt, 3 nap után nyoma sem volt. Elmeséltem neki , hogy sikerült 'meggyógyítani' és csak csodálkozott. Azóta egy kiütése sincs se piros popsi pedig fogzik még mindig rendesen.
2017. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
#10: a kenôcs (víz a zsírban emulzió) elônye viszont, hogy a bôr mélyebb rétegeibe bejut, így a tápanyagokat, hatóanyagokat is mélyebbre viszi a bôrben, ezt úgy látszik elfelejtette hozzátenni az orvoslátogató barátnôd. A Bepanthent egyáltalán nem nehéz letörölni, aki használta már, tudja
2017. okt. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Most, hogy jött a kis foga, és volt néhány hígabb pelustartalom, most a Bepanthen kenőcs és a plusz is csődöt mondott, amire eddig még nem volt példa. Sajnos nekünk a Sudocrem nem vált be, popsira, viszont nyáron kipirosodott hajlatokra nagyon vékony rétegben felvíve verhetetlen a kezelésben és a megelőzésben is! Végül a gyógyszertári Neogranormon volt ami segített, azóta azt használom, és szerencsére nincs piros popsi :) Viszont az illata elég átütő, az egész babámnak Neogranormon illata van, de inkább ez, mint a piros popsi.

A gyógyszertári popsikrém az nálatok melyik? Mert mi felénk a doki ezt a tubusos csukamájolajos világoskék-fehér tubusos krémet írja fel, "Unguentum Infantum" néven fut, Naturlandos, de ez csak pár száz forint.

2017. okt. 22. 18:43
 14/14 A kérdező kommentje:
Amúgy nem tudom, ki pontozta le így a válaszadókat, nem volt szép dolog, mikor mindenki aki írt a saját idejéből fordított időt arra, hogy segítséget nyújtson egy anyuka társának (jelen esetben nekem, meg annak, aki később esetleg hasonló kérdésre keres majd választ). Attól, hogy valakinek más a véleménye, attól még az adott válasz lehet hasznos. Én köszönöm mindenkinek a válaszát! :)
2017. okt. 22. 18:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!