Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alen nevet, hogy becézik?

Alen nevet, hogy becézik?

Figyelt kérdés

2017. okt. 22. 22:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
90%
Mondjuk igen, így volt a Benettel is.
2017. okt. 23. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
74%

Na ez is olyan, mint amikor annak az őstulok Sebestyén Balázsnak megszületett a Benett nevű ivadéka, onnantól kezdve elszaporodtak a Benettek. Persze, amikor szóba kerül, hogy a Balázsé után lett Benettke, mi?! Akkor jön az, hogy: ,,Én nem is tudtam, hogy az övét is így hívják!!!" :O

Most meg az a rúdtáncimanci (régen konzumhölgynek hívták volna) elnevezte a gyerekét ezen a fennhéjázó néven és tádááám, fél országnak Lenny-kéje lesz! :D

Hát nem szánalom?

2017. okt. 25. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
az anyakönyvezhető nevekből böngészgettünk!!!
2017. nov. 1. 22:09
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Hiába anyakönyveztethető, ha csúnya..adható az Orália, Kandida, Frodó Gandalf név, mégse hinném hogy bárki is szeretné ha így hívnák.
2017. nov. 2. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nekünk tetszik! Nem ez a kérdés!!
2017. nov. 3. 00:10
 16/28 anonim ***** válasza:
65%
Jó hogy nektek tetszik, mert nem nektek kell ezzel a névvel élni legalább 18 évig. De vajon a gyereketek is szeretné ha egy ennyire idegen, meleges nevet adnátok neki? Én nagyon nem szeretném ha így hívnának. Elsősorban a gyerekre kéne gondolni szerintem és belátni hogy ha ennyire egységes az ellenérzés ezzel névvel kapcsolatban, akkor valószínűleg van valami a dologban, és a gyereket is csúfolni fogják, csak mert a szülei kiszúrtak vele.
2017. nov. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
75%
6.-7.vagyok,Előző,szerintem azért nem törvényszerű a csúfolódás-gúnyolódás. Ez majdnem ugyanaz, mint az Alex, nagyon hasonló, szerintem kb. annak egy változataként is felfogható, az meg egy tök nemzetközi név. Szerintem érthető is, hogy tutkó csomó emberben van egy ilyen "védelmi mechanizmus", hogy az emberek gonoszak, szeretnek genyózni egymással, de nem minden esetben van genyóság, ez a név csak ilyen ritka, különleges, de szerintem pl pont ártalmatlan, szóval énszerintem ebbe nem nagyon kötnének bele. Szerintem jó név. Kicsit idegen a hangzása, de nekem pl ezzel együtt is tetszik. Nekem pl még valamennyire amúgy az Alex is idegen volt magyar gyerek számára, de most már pl kezdem megszokni. Ez az Alen, egy teljesen normális, nem pedig egy kretén-és vállalhatatlan név. Énszerintem jó. Engem pl nem zavarna, ha fiú lennék, és ezt a nevet kaptam volna. Szerintem max picit megütköznének, meglepődnének ezen a néven az emberek; szerintem tökre vállalható. Ez nem valami sértegetős-név, hanem jó ez. Szép így szerintem, ilyen alakban, ahogy van.
2017. nov. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
77%
Utolsó, nekem is kb ilyen nevem volt mégis halálra szekáltak miatta. Unokaöcsém osztálytársa Eliot. Ne tudd meg mit kap szegény gyerek.
2017. nov. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
22%
Oucs!:S Hát,ezt nem hittem,hogy még pl az Eliot nevűeket is szekálják. :S:S:S Durva, szomorú:S:S
2017. nov. 3. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Mért is vannak ezek a szekalasok gyerekek között? Olyannak vannak nevelve . Azoknak a szulei is elvannak szállva.... :/
2017. nov. 3. 20:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!