Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Alen nevet, hogy becézik?

Alen nevet, hogy becézik?

Figyelt kérdés

2017. okt. 22. 22:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
71%

Igen, el vannak szállva..de ez nem változtat az extrémebb nevű gyerekek helyzetén. Nekem a gyerekkorom tették tönkre a nevem miatti csúfolódások, az első emlékem, mikor 5 évesen költöztünk és először mentünk a gyerekorvosunkhoz, ő is szóvátette hogy inkább a becenevem mondjam, mert ő nem tud megjegyezni ilyen cifra nevet.

Szegény Eliot is gyűlöli a nevét. Ő az unokaöcsém egyik kis barátja, és nem egyszer sírt, mikor mentem Tomiért a suliba. És ők is csak harmadikosok.

2017. nov. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
62%
Dölon-ka.
2017. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem Alien lesz. Annyira adja magát. Vagy Dölon.
2017. nov. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
60%
Igen osztálytársainak Alien egyértelműen.
2017. nov. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
73%

A ma született gyerekeknek miért lenne Alen Delon?

Ez a csúfolódás már annyira unalmas. Egy Katát is fognak csúfolni ha akarnak. Nem a név a mérvadó.

2017. nov. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
Alenka, Alencsi, Alesz (később Alkesz, inkább, mint Nyalen), meg persze élien, háhá
2018. febr. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
Álehándró:-D
2018. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
69%
A gyerekek szokták egymást gúnyolni a másik neve miatt. Az Alen simán lehet A len vagy Alien. Mert mi az A betűt A-nak ejtjük és nem Á-nak. Másrészt ez megint egy olyan név, hogy nem tudni, fiút vagy lányt rejt.
2018. márc. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!