Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Még most is elégedett vagy...

Még most is elégedett vagy gyermeked nevével?

Figyelt kérdés
Olvastam, meg tapasztaltan is hogy sok szülő később megbánja hogy azt a nevet adta a gyermekének amit.

2017. okt. 24. 14:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Igen.
2017. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Mert nem azt néztük (soha nem azt nézzük), hogy mi az aktuális divat(név), hanem hogy tetszik-e és hogy passzol-e a vezetéknévhez.
2017. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
86%

Igen.

Dániel, tavasszal lesz 5 éves.

Tökéletesen elégedett vagyok vele (és sem a bölcsiben nem volt, sem az oviban nincs még egy Dani)

2017. okt. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Igen. (András)
2017. okt. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
86%

A kisfiam nevével nagyon, annyira illik Hozzá, imádom, hogy az oviban mindenki tudja a nevét és a nevén szólítja, mert Ő az egyetlen ilyen nevű kisfiú (pedig nem egy különcködő név, csak sokaknak nem tetszik, ritkán adják.)

A kislányom neve mostanában lett felkapottabb, amikor született, még nem ismertem ilyen nevű kislányt. Felkapottabb, mégsincs a bölcsiben a közelében ilyen nevű kislány. Alapvetően az Ő nevét sem változtatnám meg, imádom most is, csak van egy pici ellenérzésem amiatt, hogy egyre gyakoribb kezd lenni.

2017. okt. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
88%

Igen, mindkettőével.

A nagy Krisztián, ő 10 éves, nagyon illik hozzá a neve, ő is szereti, a kicsi meg Alex, ő másfél éves, még mindig nagyon tetszik a neve, pedig magamtól nem jutott volna eszembe ezt adni, a férjem ötlete volt, de teli találat.

2017. okt. 24. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
79%
Az én kisfiam 3 hetes, bár már az előtt tudtuk a férjemmel, hogy hogy fogjuk hívni mielőtt még teherbe estem mégis csak néhány napja tudom mindenféle furcsa érzés nélkül a nevèn szólítani. Imádom a nevét, nem is tudnék mást elképzelni, mégis furcsa volt így szólítani. Pedig már terhesség alatt is emlegettük a nevén, de ha hozzá beszéltem mindig csak kisfiam volt. Szabályosan kényszerítenem kellett magam, hogy a nevén szólítsam. Ma már jobb nem érzem furcsán magam tőle és persze meg sem bántam a választást.
2017. okt. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
74%

Teljes mértékben. :)

Nagyon illik rájuk a nevük, ha tehetném se változtatattnám meg , szerintem tökéletes nekik :)

A fiamnál elôször kételkedtünj, hogy biztos Csongor legyen e de amikor megszületett éreztem hogy IGEN ez neki való név :)

A kislányomnál nem volt semmi kétség, már születése előtt tudtuk, hogy Olívia lesz :)

2017. okt. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Kisfiam 4 éves, maximálisan elégedett vagyok azzal a névvel amit választottunk neki. :) Tökéletesen illik rá. (Márton, Marci becézéssel)
2017. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
77%
Igen elégedett. :) sőt a becézésevel is. már mielött teherbe estem meg volt a név.
2017. okt. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!