Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem iszik egyedül?

Miért nem iszik egyedül?

Figyelt kérdés
A kérdés kicsit félrevezető, ugyanis iszik, de nem emeli az itatópoharat. Pl. szívószálas innivalókból gond nélkül iszik (igazából kezdetben csak ilyet kapott, a szopogatósat én tartottam neki). Ha nekiadom az itatópoharat (csőrös), egy picit emeli, ha tele van, tud inni, de ha csak az alján, és jobban meg kéne emelni, nem emeli... már emeltem én kezét a könyökénél, ő fogta a poharat, de magától nem tartja meg és nem emeli fel... miért van ez? Megtanulja? 14 hós kislány.
2017. okt. 25. 14:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
azért van mert még csak 14 hónapos..
2017. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Pont azért kapott nálunk is szívószálast, mert nem emelte a csőröst. Majdnem 2 volt mire megtanulta. (Akkor rögtön a normál pohárból ivást is.)
2017. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1, köszi a 'kedves' választ... első gyerek, bocs, hogy nem úgy pottyantam ki anyámból, h mindent tudok, mint te...


2. köszi, megnyugodtam. Azt hittem, ennyi idősen tudnia kéne (minden mást simán emel, csomag pelenkát simán hurcolja, azt hittem ezt is 'tudja'). Köszi :)

2017. okt. 25. 15:30
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1Es vagyok


Kétszer is elolvastam hogy mi miatt akadtál ki ennyire ami miatt igy reagáltál..


Semmi rosszat nem irtam..csak a lényeget.

2017. okt. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A fiam sosem akarta, mindig hátra dobta a karjait, hogy én adjam neki.

Egyszer szomjas volt és a földre raktam a poharat (csőrös). Nem egyből, de később odament hozzá és bár rettenetesen vicces pózokban, de rájött hogy jön ki belőle 😂 Azóta emeli, de van hogy percekig üresen szívja mire rájön, emelni kell jobban..

Ja és kizárólag a higitott gyümölcslével csinálja meg..

2017. okt. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!