Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Furán néznétek rám,...

Anyukák! Furán néznétek rám, ha gyermektelen nőként részt vennék egy babamasszázs tanfolyamon?

Figyelt kérdés
Egyáltalán hogy néz ki egy ilyen? Mindenki viszi a babáját vagy egyedül megy?

2017. okt. 26. 19:10
 1/9 anonim ***** válasza:
Fent van a neten, menni sem kell sehova
2017. okt. 26. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
29%
És egy műbabát masszíroznál?😂
2017. okt. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, miután gyerekkel kell menni és azon gyakorolsz, igen, elég furán néznének rád
2017. okt. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
És minek mennél ilyenre?
2017. okt. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

"(...) babamasszázs bemutatója után most a tanfolyamon is részt vehetnek a várandósok, friss szülők és a technika iránt érdeklődők."


Ez áll a hirdetésben. Azért mennék, mert érdekel a dolog, természetesen. Feltételezem, hogy a várandósok sem tudják a saját babájukat megmasszírozni ott helyben.

Egyszeri, másfél-két órás foglalkozás egyébként.

2017. okt. 26. 19:51
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ezt írják, akkor lehet menni gyerek nélkül is. Hívd fel, kérdezd meg azért. Egyébként azt senki nem fogja tudni, nem vársz-e babát. És nincs is közük hozzá. Ha lehetséges gyerek nélkül menni, és érdekel is, akkor menj el! Ne foglalkozz mások véleményével!
2017. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha adott rá a lehetőség, én mennék. de azért odacsörögnék előtte, h baba nélkül megyek, mi van ilyenkor. Csak, h tudjam, mire számítsak
2017. okt. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!

Bocsánat, hogy először nem írtam pontosan.

2017. okt. 26. 22:21
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha így hirdetik, akkor nem fura, bár szerintem azért így is megeshet, hogy csak te mész baba nélkül. Amire én jártam régen, azt a védőnő tartotta, és oda csak babával lehetett menni, mert mindenki a sajátján végezte a mozdulatokat.
2017. okt. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!