Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tényleg annyira extrém 4 gyerek?

Tényleg annyira extrém 4 gyerek?

Figyelt kérdés
Utóbbi időben úton-útfélen megjegyzésekbe botlottunk... mit gondoltok erről? (Azon túl, hogy nem illik 😀)
2017. okt. 27. 12:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%

Nekünk van egy fiunk, és most vagyok terhes hármas ikrekkel. Őszintén mondom, hogy én is extrémnek érzem a négy gyereket. Na és? Mindenki sajnál minket, aggódik. De hát ez van. Amikor megemlítem, hogy nem zárkózunk el egy ötödik gyerektől, akkor szabadul el a pokol. :-) De hát még csak 27 éves vagyok. Nem tudhatom, hogy mit hoz majd az élet. Egyelőre persze elég a 4 gyerek, de meglátjuk.

Engem nem érdekel mások véleménye: ők nem vállalnák; ők tudják, hogy meg fogjuk bánni; túl sokba fognak kerülni stb. Meghallgatom, lehet, hogy igazuk van. És ennyi. Élem tovább az életemet.

2017. okt. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
97%
Miért lenne extrém? Ha bírjátok fizikailag, anyagilag, meg idegekkel, akkor miért ne lehetnétek nagy csalàd? Engem egyelőre 2 gyerek is kikészít. De az a helyzet, hogy bármit csinálsz, lesznek kritikusaid. Ha egyáltalán nem akarsz gyereket, akkor önző karrierista dög vagy. Ha csak egyet akarsz, akkor elkényeztetett lesz, kell a testvérke. Ha kettőt akarsz, akkor már kell a harmadik is. Utána meg jön a sipákolás, hogy sok, meg biztos csak a támogatások miatt szülsz, meg nem akarsz dolgozni. Tökmindegy, mit csinálsz, sehogyse jó. ;)
2017. okt. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
32%

Számomra az. Nekem egy van, már tiz éves de belerokkantam az éjszkázásba mikor kicsi volt , évekig ment az ébresztés.

Most is nagyon leköt , vinni hozni kell suliból, aktivitásokra, elérakni az ételt , este miutan elalszik van 1-2 órám merengeni .

Soha többet nem vállalnék, nem bánom h vállaltam öt, de soha többet

2017. okt. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
96%
Egyáltalán nem az.
2017. okt. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%

Nekem tudatosan 1 gyerekem van (5 éves), úgyhogy nekem az. Szomszédban 4 van, látom, milyen "feszített a tempó", hogy minden mindig meglegyen időben.

De nyilván neked meg az az extrém, hogy én nem szeretnék több gyereket.


Ne aggódj, én meg azért kapom a megjegyzést, mert "kell a testvér"...

2017. okt. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
96%
Nálunk is 4 van, nekem nem extrém. Mi is sok megjegyzést kaptunk, főleg, hogy nagyon kis korkülönbségekkel születtek a gyerekek. Ne törődj velük!
2017. okt. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
45%
nekem "csak" 3 van, de ők is extrém sokba vannak. :)
2017. okt. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. okt. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
91%
Nekem igen, mert bőven elég lenne 1 gyerek is. Ha nektek nem sok, akkor csak az számít, és ne törődj semmilyen rosszindulatú emberrel, vagy némberrel;)
2017. okt. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
14%
Manapsag nem extrem, sorra szulik a nok a gyerekeket, lehetoleg kis korkulonbseggel hogy vissza ne kelljen menni dolgozni ;)
2017. okt. 27. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!