Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Götz, Llorens, Paola Reina,...

Götz, Llorens, Paola Reina, Rik&Rok melyik játékbaba a jobb választás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kislányom 4. születésnapjára szeretnék egy szép hajas babát venni. 30-50 cm közötti, szőke hosszú hajú, lecsukódó szemű, öltöztethető, esetleg puha testű legyen. A legtöbb babát webáruházban találtam és nincs erre vonatkozó leírás. Megéri a drágább márkás babát megvenni? Találtam auchanba saját márkásat 6000-ért es ránézésre minden kritériumnak megfelelt, csak nem volt puha a teste. De nem szeretnék olyat, aminek csak körben van haja, a feje meg kopasz. Szóval milyen babát ajánlotok? Nem kell extra sírós, meg pisilős, csak egy szép öltöztethető baba, aminek mozog keze-lába, esetleg cumizik, amivel aludni is tud.

Köszönöm előre is a válaszokat.



#baba #játékbaba #Götz #Llorens #öltöztethető baba
2017. nov. 1. 08:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a Llorens babák nagyon jòk,szèpek,igènyesek a ruháik, nem kopaszok, mindenhol van hajuk. Több változat van, van amelyik sír, cumival abbahagyja, àn amelyik sír S és mama,pápát mond és van sima. Mindegyik puha testű. Egy játèboltos dolgozó
2017. nov. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén 4 éves a kislányom.Nekünk Götz és Rik&Rok babánk van ezek közül.A Rik&Rok viszont nem hajas baba.Nem tudom,hogy abból lehet e olyat kapni,de neki kis kopasz babája van.A Götz-öt viszont teljes szívből tudom ajánlani.Gyönyörű babák,szép hajjal,és nagyon jópofa ruhákat is gyártanak hozzá.A szempillái is nagyon szépek,ezt azért emelem ki mert láttam már olyan babát aminek borzasztó vsúnya szempillái voltak.De ezek nagyon szépek,jó választás.
2017. nov. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hozzászólásokat. Azt hittem, hogy a Llorens babáknak kemény a teste, mert a fotókon olyan mintha önállóan állna és ebből gondoltam, hogy merev. A Llorens Elenának is puha a teste, a keze lába pedig műanyag? A ruháját lehet cserélni? Lecsukódik a szeme? Bp-en milyen üzletben lehet esetleg élőben is megnézni? Találtam egy Llorens Anna síró babát. Ott írják, hogy puha a teste, de pl. Elenánál nem.

Tegnap láttam hajas Rik&Rok babát az auchanban. Nagyon szép hosszú haja, ruhája és szép arca van. Becsukódik a szeme is, de sajnos azt nem látom és a dobozon sincs feltüntetve, hogy pl a ruhát le lehet-e venni róla, meg hogy mozgatható-e a keze-lába. A Götz babák nagyon tetszenek. Az igazság az, hogy a kislányom mostanáig nem igazán babázott. A nagyobb fiú testvérével inkább fiús játékokat játszott. Most kezd a babák felé fordulni, de azért félek attól, hogy veszek neki tizenezerért egy szép babát, aztán 1-2 hét múlva a polcon pihen. Bár ha elég szépet választok talán nem. :)

Zapf baba minősége is hasonló a Götz-höz?

Várok még további hozzászólásokat.

Köszönöm.

2017. nov. 1. 17:14
 4/6 anonim ***** válasza:
Llorensnek, a karjai és a lábai műanyag, a teste puha, át lehet öltöztetni, külön ruhát is lehet hozzá venni. A szeme nem csukódik le. Nem tudom hol laksz, de a 12. kerületben van egy játékbolt ahol vannak Llorens babák.
2017. nov. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én anno (kb. 2 éve) Llorens babát vettem a kislányomnak, nagyon élethű. Kemény testű, lecsukódik a szeme, állni nem tud, de mozog keze-lába, nagyon jól öltöztethető, szép a haja, fürdetni is lehet, tartozék cumival, ami a szájába illeszthető. Nagyon jó választás volt.
2017. nov. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hasonlítható. Egyértelműen a Götz. A Götz haja a legjobb minőségű a jelenleg gyártott játékbabák közül. Évtizedek múlva is megmarad eredeti állapotában, mosható, fésülhető. Élethű csecsemőbabák közül az Antonio Juan a legjobb minőségű. Az Llorens hajas változatainak haja nem bírja a "gyűrődést". Most egyre felkapottabb a Paola Reina, Illatosak, a hajuk is jó minőségű. Hasonlít a Gotz hajához, jó minőségű, szépen kidolgozott babák. Nagyon szépek, de kicsit "egykaptafára" mennek. A Götz-nek rengeteg változata van, különlegesebbek.
nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!