Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Őszintén, ahol a második...

Őszintén, ahol a második (többedik) baba is ugyanolyan nemű, nem voltatok kicsit csalódottak?

Figyelt kérdés
Kiderült nemrég, hogy a második babám is fiú, és tényleg küzdök ezellen, és tudom, hogy az a legfontosabb, hogy egészséges, és örülök neki és már imádom, de összeszorul a szivem, ha arra gondolok, hogy nekem sosem lesz lányom. Nem tervezünk több gyereket, ennyi fér bele, ennyit akartunk. Persze ilyet nem illik mondani, és mindenhol abba botlok, hogy csak egészséges legyen, és tudom én is, hogy így van, de mégis úgy szerettem volna egy kislányt is. Persze aztán bűntudatom van, hogy erre gondolok, és nem is merem mondani senkinek. Akik még így voltak, éreztek hasonlóan?
2017. nov. 3. 10:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
61%
Őszintén? Én akkor voltam csalódott mikor kiderült, hogy nem egyforma neműek lesznek :S
2017. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
53%

3 fiam van ;)

A masodiknal kibuktam aznap mikor kiderult.egy bababoltban a lanyruhak tomenytelen mennyisege boritott ki.kifakadtam a bolt kozepen,hogy miert ilyen keves a fiu ruha,pedig nekem a 2.is fiu lesz.

Aztan kesobb uj kapcsolat,uj remenyek.tekintve,hogy a nagyok apjanal az elso kozos gyerek az uj asszonykaval kislany lett...hat nekem a 3.is fiu.nala mar az elso uh-n(12 hetesen)lattam,hogy fiu.a doki meg beprobalkozott,hogy az csak a zsinor,de nekem volt igazam.

Minden uh n buszken terpesztve mutatta a kukijat.

Imadok fius anyuka lenni.mar semmi penzert nem cserelnem egyiket sem lanyra.kisujbol kirazok egy olajcseret a jatekautokban,fejbol tudom az osszes dino nevet,es meretet😂

Majd talan lesz egy 4. Is kesobb,es talan o mar lany lesz.vagy fiu, es totalis ferfi elnyomasban fogok elni tovabbra is😂

2017. nov. 3. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%
2 lányunk van. Most várom a 3. babát és még nem tudjuk a nemét. Nagyon nagyon reménykedünk benne, hogy ezúttal fiúnk lesz. Én pont fordítva vagyok. Fiú ruhákat szeretnék venni és kisautót, kamiont, dinókat..😃 Aztán majd meglájuk. Igen is csalódottak leszünk kicsit ha kicsilány és ezért bűntudatom van..ez van
2017. nov. 3. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
70%
Egy időben úgy képzeltem, ilyen ábrándozás szinten, hogy ha lesz gyerekem, az tuti fiú lesz. Amikor gyereket vállaltunk, úgy voltam, hogy bármilyen neműnek örülök,izgatottan vártam, hogy kiderüljön. A családban sok kislány született, így mindenki fiút szurkolt, de lányunk lett nekünk is. Amióta megtudtam, el sem tudnám képzelni másként. Nem tervezünk második gyereket, de ha mégis lesz, egy újabb kislányt tudnánk elképzelni leginkább, de ha öcsi lenne, azt se bánnám egy percig sem.
2017. nov. 3. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
46%
Három lány unokatesóm van. A második után csak nevettek, amikor kiderült, hogy ő is lány lesz. Ha nagyon benned volt a vágy, hogy lányt szeretnél, persze, hogy csalódott vagy, mert elvárásod volt magaddal szemben. De hidd el, két mosolygós, pirospozsgás arcú kisfiúval is szép az élet. :)
2017. nov. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Norman Bates ***** válasza:
69%

En elso babat varom, kisfiut szerettem volna, de kiderult, hogy kislany.

Picit csalodott vagyok, de mar kezdek megbaratkozni a gondolattal. Kesobbre tervezzuk a masodikat, de mar most is tartok tole, hogy az sem a kivant nem lesz :/

(2-nel tobbet biztosan nem szeretne egyikunk sem)

2017. nov. 3. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
37%
Másodiknál mikor kiderült hogy ő is fiu picit bántam de kb fél percig ,viszont évek multával szeretünk volna egy kiscsajt is ,és mikor 3 .gyereket vártam akkor már az volt fontos kislány legyen az is lett.
2017. nov. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Első terhességemnél nagyon kislányt akartam. Annyira amit sokáig szégyelltem kimondani, hogy mikor kiderült, hogy fiú sírva hívtam fel mindenkit, olyan csalódott voltam egy teljes napig csak feküdtem a szobába ki se jöttem és sírtam. Másnap felkeltem és azért sírtam, hogy egészséges gyerekem lesz, hogy lehetek ilyen hülye és beszéltem a pocakomhoz, hogy nagyon szeretem és ne haragudjon rám.

Most másfél éves a kis életem egy igazi rosszcsont de imádom és így a jó.

Most várom a kistesót, az összes babonát bevetettem ami a neten volt (tényleg mindent) a kislány érdekében ha sikerült akkor boldog vagyok de ha nem akkor nekem ez van megírva, hogy fiaim legyenek. :)

2018. jan. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!