Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki nem akarta...

Van itt olyan aki nem akarta tudni a babája nemét? Miért nem akartátok tudni?

Figyelt kérdés

2017. nov. 6. 15:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi szeretnénk tudni de az orvost meg fogom kérni, hogy ne árulja el hanem adja oda egy lezárt borítékban és azt odaadjuk a tesómnak aki szervez egy nemleleplező bulit. Így be tudjuk kicsit őt is vonni mert nagyon izgatott. :)
2017. nov. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
75%
Úgy volt, hogy örökbeadom.. Aztán mégsem lett így! Így nem szerettem volna tudni a nemét!
2017. nov. 6. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Még nem szültem, de nem semmiképp sem szeretném előre tudni.

1. Olyan mindegy - és ha nem lenne az, változtatni akkor sem lehetne rajta.

2. A meglepetés és a várakozás miatt:)

2017. nov. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az első 2 fiú lett. Nagyon kíváncsi voltam, hát ugye megkérdeztem, hogy milyen neműek. Örültem nagyon, fiúknak akartam az első 2 gyerekemet. A 3. Babámat, viszont nagyon szeretném kislánynak, és ha fiú lesz esetleg nem akarok "csalódni". Ha meg már megszületik, és fiú, imádni fogom úgy ahogy van. :) ha meg kislány akkor úgyszintén.
2017. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!