Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hordozokendo használata...

Hordozokendo használata kórházban?

Figyelt kérdés
Nemsokára megszületik a kisfiam és már a kórházban szeretném hordozni. Úgy tudom a rugalmas kendő újszülött kortól mehet. Félreértés ne essék nem vagyok elvetemült hordozás mániás, csak első gyermekeknél plusz napokat kellett bent tölteni és eléggé nehézkes volt minden mert folyamatosan igényelte a kozelsegem amivel persze semmi gond nincs. De szerintem sokkal könnyebb úgy ebédelni pihenni hogy közben rám van kötve, úgy ha ő pihen én is tudok enni, vagy akármit. Szerintetek ehhez kell engedély a kórház részéről vagy ugyanolyan saját döntés mint a pólya VS.nem pólya?
2017. nov. 16. 13:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Ahol én szültem ott nincs ilyen. Lerakni meg sokszor nem tudtam mert sírt és nem volt szívem egyedül otthagyni. Így meg császár után nehéz volt egy hétig állandóan cipelni:(
2017. nov. 16. 20:16
 12/16 A kérdező kommentje:
Mármint a noverszobaban raktam le, ott lehetett "leadni" őket. :)
2017. nov. 16. 21:05
 13/16 anonim ***** válasza:

Azta. Én második éjjel egy ágyban altattam magammal a fiam :O

Ha meglátták volna, lehet engem is leordítottak volna..


Szerintem ne igyál előre a medve bőrére, lehet hogy a baba végig aludni fog.. :)

2017. nov. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Velem is egy ágyban aludt. Sőt minden szobatársam így csinálta. Egyik oldalon éjjeliszekrény másik oldalon a kiságy. Annyit mondtak hogy ne az éjjeliszekrény felé tegyük nehogy rájuk Essen valami, meg ugye a kiságy megakadályozta a leesést. De ezt a kis kocsiban tologatást még senkitől sem hallottam ezért is lepődtem meg. Pedig ahol én szültem az is baba barát kórház. :)
2017. nov. 16. 21:29
 15/16 anonim ***** válasza:

13: az együttalvást nálunk is engedték, sőt, kimondottan biztattak rá a csecsemősök. Egyik éjjel az amúgy nagyon eszik-alszik kislányom nem akart elaludni, vagyis elaludni elaludt a karomban, de mindig felsírt. Az éjszakás csecsemős pont bejött egy sikertelen kísérletnél, és mondta, hogy ne kínlódjak, fektessem magam mellé. Még segített is a kocsit teljesen odatolni az ágyhoz és kitámasztani, hogy semmiképp ne tudjon leesni a baba. Viszont napközben ha vittük valahová a babákat, csak a kocsiban.

Kérdező, amúgy én is császáros voltam, mi sokat pihentünk úgy a kórházban, hogy a kislányom rajtam aludt. Így nem cipeltem a karomban kocsi helyett, úgyhogy nem is szólt érte senki, meg nekünk is jó volt bújni :)

2017. nov. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Igen én is úgy próbáltam vele csak elég nehézkesen indult be a tejem és mindig eleinte éhes maradt így nem aludt olyan jókat. Utána meg az egyik kisbaba sírt minden éjjel órákon át. Igaz ez előfordulhat és nem is hibáztatok senkit elég körülményesen tudok elaludni még hulla fáradtan is. :( De remélem a kisfiam jó alvó lesz. :) Vele a várandósság is problémamentes volt. :)
2017. nov. 16. 23:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!