Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Azok a szülők, akik nagyobb...

Azok a szülők, akik nagyobb gyermeket szoktattak külön alvásra hogy csinálták?

Figyelt kérdés

8 éves a fiam, együtt alszunk.

Nem volt ez mindig így, de 3 éve elváltunk az apjával és akkor jobbnak láttam. Azóta így maradt a dolog.

Ti hogyan szokattátok rá az egyedül alvásra?



2017. nov. 17. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
81%

Párom öccse 10 évesen közölte, hogy saját szobát szeretne. Addig egyikőjüknek sem volt rá igénye.

Nekem 7 évesen lett saját szobám, simán átszoktam, csak az elejés kislámpával és nyitott ajtóval aludtam. Fontos tudatosítani a gyerekben, hogy ott vagy egy fallal arrébb, nem hagyod magára.

2017. nov. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
79%
Maguktól mentek külön.Fiam 13 évesen a lányom 9 évesen.Nem erőltettem.
2017. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehet így játszani egy gyerekkel. Elválsz az apjától, üres az ágyad ezért oda szokatod, aztán mikor túlvagy az egészen és már csak teher a gyerek melletted akkor külön rakod. Én nem erőltetném míg ő nem akarja.
2017. nov. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

1., 2. Köszönöm a választ.

3. Ki mondta, hogy azért lett oda szokatva, mert üres az ágyam és azt, hogy teher?

Nem csak két véglet van.

2017. nov. 17. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!